2018-03-26 15:43:00

Klasa O Jarosław. Orzeł Przeworsk wygrał na inaugurację z MKS-em Radymno

Orzeł Przeworsk pokonał 3-1 MKS Radymno na inaugurację rundy wiosennej w Klasie O Jarosław. Było to jedyne spotkanie rozegrane w "okręgówce" jarosławskiej.

Orzeł Przworsk pokonał MKS Radymno 3-1. Do przerwy gospodarze zdobyli dwie bramki. Najpierw gola strzelił Mateusz Cząstka w 23. minucie spotkania. Dwanaście minut później na listę strzelców wpisał się Przemysław Kudła.

Po zmianie stron długo nic się nie działo. Dopiero niespełna dwadzieścia minut przed końcem meczu Oskar Hamacher strzelił gola kontaktowego. Losy pojedynku rozstrzygnął Przemysław Paluch dzwanaście minut później i Orzeł Przeworsk sięgnął po trzy punkty.

1-0 Mateusz Cząstka (23)
2-0 Przemysła Kudła (35)
2-1 Oskar Hamacher (71)
3-1 Przemysław Paluch (83)