2018-03-26 15:11:00

CLJ: Polonia Warszawa pokonała Stal Rzeszów. Przełożony mecz Resovii

W Centralnej Lidz Juniorów Stal Rzeszów musiała uznać wyższość Polonii Warszawa. Gospodarze wygrali 2-0. Spotkanie Resovii z Legią Warszawa zostało przełożone.

Juniorzy Stali Rzeszów ulegli 0-2 równieśnikom z Polonii Warszawa w wyjazdowym spotkaniu 20. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

Polonia objęła prowadzenie już w 8. minucie spotkania. Autorem pierwszego gola w tym spotkaniu był Michael Amayew. Warto dodać, że to już 9 bramka tego 17-latka w tym sezonie. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron gospodarze kontrolowali przebieg meczu. Wynik spotkania ustalił Mikołaj Midzio na cztery minuty przed upływem regulaminowego czasu gry.

Spotkanie Resovii z Legią Warszawa zostało przełożone z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji młodzieżowych.

CLJ: Polonia Warszawa - Stal Rzeszów 2-0 (1-0)

1-0 Michael Amayew (8)
2-0 Mikołaj Midzio (86)