2018-03-24 16:03:34

4 liga podkarpacka: Sokół Nisko - Głogovia Głogów Małopolski 3-0

Sokół Nisko rozgromił Głogovię Głogów Małopolski 3-0 w pierwszym meczu rundy wiosennej. Tym samym piłkarze z Niska oddalają się od strefy spadkowej, gdzie obecnie znajduje się Głogovia.

Sokół Nisko pokonał Głogovię Głogów Małopolski w pierwszym meczu rundy wiosennej. Do przerwy nie oglądaliśmy bramek na stadionie przy ul. Juliusza Słowackiego w Nisku.

Dopiero w 62. minucie meczu Krystian Lebioda rozpoczął strzelanie w rundzie wiosennej dla Sokoła Nisko. Zaledwię minutę później było już 2-0. Drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Sudoł.

W 81. minucie Marcin Tur strzelił trzeciego gola dla Sokoła Nisko i takim samym rezultatem zakonczył się ten mecz. Tym samym Sokół powiększył przewagę w tabeli nad Głogovią do 8 punktów.

1-0 Krystian Lebioda (62)
2-0 Mateusz Sudoł (63)
3-0 Marcin Tur (81)