2018-03-24 16:11:43

4 liga podkarpacka: LKS Pisarowce - Granica Stubno 2-0

LKS Pisarowce pokonał na własnym boisku Granicę Stubno na inaugurację rundy wiosennej. Gole dla zwycięzców zdobyli Sobolak i Loranc.

LKS Pisarowce pokonały Granice Stubno 2-0 na inaugurację rundy wiosennej sezonu 2017/18. Gospodarze objęli prowadzenie już w 2. minucie meczu po golu Sebastiana Sobolaka.

Wynik spotkania na 2-0 jeszcze przed przerwą ustalił Piotr Lorenc. Warto dodać, że murawa na boisku stadionie Wiki Centrum Sport w Sanoku była przygotowana perfekcyjnie.

1-0 Sebastian Sobolak (3)
2-0 Piotr Lorenc (37)