2018-03-17 21:40:09

1 liga: Stal Mielec ograła Pogoń Siedlce i jest druga w tabeli

Tak Jakub Arak cieszył się z bramki w meczu z Pogonią Siedlce.
Stal Mielec ograła Pogoń Siedlce 2-1 w 22. kolejce Nice 1 ligi. Bramki dla podkarpackiego zespołu zdobyli Bartosz Nowak oraz Jakub Arak.

Stal Mielec pokonała Pogoń Siedlce i już jest druga w tabeli Nice 1 ligi. Do przerwy nie oglądaliśmy bramek.

Dwadzieścia minut po zmianie stron Bartosz Nowak zdobył pierwszą bramkę w tym meczu. W 78. minucie spotkania Jakub Arak podwyższył prowadzenie Stali Mielec na 2-0.

Honorowe trafienie dla gospodarzy tego pojedynku padło siedem minut przed końcem meczu. Jego autorem był Dariusz Zjawiński.

0-1 Bartosz Nowak (64)
0-2 Jakub Arak (78)
1-2 Dariusz Zjawiński (86)