2018-03-17 16:03:11

sparing: Stal Stalowa Wola - Resovia 2-1

W takich okolicznościach przyrody odbywał się mecz sparingowy pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Resovią. (fot.facebook.com/Stal-Stalowa-Wola)
Stal Stalowa Wola wygrała 2-1 w meczu sparingowym z Resovią. Dla "Stalówki" bramki zdobyli Dziubiński i Gębalski. Natomiast gola dla Resovii strzelił Dorian Buczek.

Stal Stalowa Wola pokonała Resovię 2-1. Jednak to goście wyszli na prowadzenie w tym spotkaniu za sprawą Doriana Buczka

Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Adrian Dziubiński. W 63. minucie Adrian Gębalski zdobył zwycięską bramkę dla "Stalówki".

Obie ekipy zagrały sparing w związku z odwołanymi meczami drugiej i trzeciej ligi. Stal Stalowa Wola miała zagrać ze Zniczem Pruszków, natomiast Resovia miała zmierzyć się ze Stalą Rzeszów w 84. Derbach Rzeszowa.

Stal Stalowa Wola - Resovia 2-1 (1-1)

0-1 Dorian Buczek (26)
1-1 Adrian Dziubiński (36)
2-1 Adrian Gębalski (63)

Stal Stalowa Wola:
Dorian Frątczak - Sebastian Zalepa, Szymon Jarosz, Grzegorz Janiszewski, Szymon Jopek, Bartosz Sobotka, Patryk Stefański, Stepan Hirśkyj, Bruno Żołądź, Adrian Dziubiński, Sebastian Łętocha.

Grali także: Łukasz Konefał - Adrian Gębalski, Tomasz Żyliński, Przemysław Stelmach, Mateusz Bukowiec, Michał Mistrzyk.