2018-03-17 16:41:37

Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała z MKS-em Trzebinia po znakomitej drugiej połowie

Przy padającym śniegu Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała MKS Trzebinia. (fot.facebook.com/WolczankaWP)
Wólczanka Wólka Pełkiska pokonała MKS Trzebinia 5-2, choć do przerwy przegrywała 0-2. Po dwie bramki strzelili Tomasz Walat i Krzysztof Pietluch.

MKS Trzebinia prowadziła do przerwy z Wólczanką Wólka Pełkińska 2-0. Bramki strzelali Mateusz Majcherczyk w 20 minucie meczu, a siedem minut później piłkę w siatce Wólczanki umieścił Przemysław Porębski.

Po zmianie stron do gry wzięli się podopieczni Grzegorza Sitka. Sygnał do ataku w 56. minucie dał Tomasz Walat, który strzelił pierwszą bramkę dla ekipy z Wólki Pełkińskiej. Zaledwie dziewięć minut później Krzysztof Pietluch doprowadził do wyrównania.

Dlugo utrzymywał się wynik remisowy na stadionie Wólczanki. Dopiero w 83. minucie meczu ponownie Tomasz Walat zdobył bramkę i wyprowadził miejscowych na prowadzenie. Minutę przed końcem regulaminowego czasu gry było 4-2 po golu Dawida Czyrnego

Wynik spotkania na 5-2 ustalił Krzysztof Pietluch w doliczonym czasie gry.

Wólczanka Wólka Pełkińska - MKS Trzebinia 5-2 (0-2)

Wólczanka Wólka Pełkińska:
Smoleń - Podstolak, Wrona, Walat, Flak - Kocur, Hul, Lech, Szewc - Gwóźdź - Jurczak

Komentarze: 64

anonim 2018-03-17 16:45:23

Brawo tak trzymać!!!

~anonim 2018-03-17 17:17:19

Po co komu mecz przy prawie pustych trybunach ? Piłka nożna dla kibiców!

~anonim 2018-03-17 17:23:09

Opanuj się xD Zdjęcie jest zrobione tak, że nie widać lewej strony trybun.

~anonim 2018-03-17 17:33:45

Na trybunach były pustki !
Nie chodzi o zdjęcie ! Zatrybisz czy napisać jeszcze raz ?!

~anonim 2018-03-17 17:42:22

Napisz jeszcze raz, gdzie były pustki ? Byłem na meczu więc nie siej fermentu

wm 2018-03-17 18:09:35

Właśnie takie dupki siedzą w domu i pierdoły piszą w komentarzach zamiast ruszyć dupę i iść na mecz Kibice były i dopingowali drużynę Brawo panowie dwie połowy inne pierwsza przespana a druga to miazga!!!!! i bramka Walata bramki swiata!!!!

555 2018-03-17 18:43:52

Straszne tłumy były ok 1500 ludzi !!!!!!

..... 2018-03-17 18:49:09

Co ty ? Więcej ze 3 tysiące było!

RJA 2018-03-17 19:05:07

Zgadzam się z wm, zamiast głupio komentować trzeba było ruszyć wielmożne pośladki i postać na mrozie a nie zza ciepłego komputerka komentować. Wtedy moze byłoby wiecej niż te 200 osob.

????? 2018-03-17 19:06:53

Jakie 200 ? Było 3 tysiące! !!!!

ss 2018-03-17 19:21:39

Paru miejscowych pijaczków i kilku nawiedzonych czyli razem z 50 osób
Nie liczę balkonu tylko pseudotrybuny.

-=['; 2018-03-17 19:23:12

Ciekawe ilu było by na innych stadionach w taką pogodę????? tyle samo!!!! stadionu nie przygotowali na mecz kluby a tu się wymądrzacie i macie problem z kibicami ile było tyle było ale miał kto brawa bić po golach.

kibic 2018-03-17 19:24:32

Bo piłka nożna jest dla kibiców!

kilolo 2018-03-17 19:26:08

ss lecz się na nogi!!!! bo na głowę za póżno !!!!

hihi 2018-03-17 19:28:27

Najważniejsze że " wesoły tarasik " ma ok ;)
Reszta się nie liczy :) reszta może spożywać pod chmurką na wygwizdowie :)

Kibic z Jarosławia 2018-03-17 19:38:07

Nie było tak źle :)
Wybrałem się do Wólki dopiero na drugą połowę ( no i chyba przyniosłem im szczęście ) bo wczesniej nie mogłem. Pierwszej połowy nie oceniam bo nie widziałem ale druga naprawdę ok :) Tłumów może i nie było bo zimno , no ale dla prawdziwych kibiców nie straszna pogoda !
Pozdrawiam tych co byli a ci co się zimna przestraszyli niech załują ! :)

ha 2018-03-17 19:54:40

Ha! Chłopy grały i się zimna nie bały !
No a mieszczuchy bały się że im d ... pomarazną Haha

Kolombo 2018-03-17 22:28:43

Grali bo graja na pastwisku a tam wasze cieplo od lajna

Hehe 2018-03-18 05:33:58

Bujcie sie chamy !Albo my albo motor :-)

Darek 2018-03-18 06:13:38

Towarzystwo zamiast na meczu to pewnie było w biedronce i kupowało ten syf co tam sprzedają .

Tedi1907 2018-03-18 10:44:17

To w tej Wólce jest jeszcze więcej mieszkańców niż na zdjęciu????

!!!!! 2018-03-18 10:47:21

TABELA 3 LIGI 1MOTOR 2WÓLKA i co wy na to Wioska uciera nosa nie jednemu w tej lidze Brawo i dalej po 3 punkty!!!!

anonim 2018-03-18 11:15:00

Brawo Wólka kopią d****e mieszczuchom

Trzebinia 2018-03-18 19:00:59

Wy uważacie że to boisko było przygotowane ???!!!!! Szok! Trener Kowalik nie chciał grać na tym małym , krzywym i zamarzniętym pseudo boisku ale sędzia uznał ze gramy i musieliśmy grać na tym zmrozonym kretowisku!

Kibic ... 2018-03-18 19:11:07

Klusek ty potrafisz tylko płakać ! :))))
Co za wieczny maruda ! :)
Zresztą grales tylko od 72 min to nie pier.... żeś piekny hahahahaha :)
Po twoim wejściu na boisko straciliście trzy bramki :) No i Kamilku pamiętaj że zlej baletnicy przeszkadza i rąbek u spódnicy. Boisko było takie samo dla was jak i dla nich! Bywaj drewniaku i milegovsiefzenia na ławce , no i koniecznie cieply kocyk! Za pisanie komentarzy też sie nie bierz bo ani z ciebie pilkarz ani komentator :))))

Miro 2018-03-18 20:23:42

to nie jest stadion tylko klepicho ja nie wiem jakim cudem dostali zgodę od PZPN-u na grę na takim klepichu. Nadaje się góra klasa okręgowa,dziurawa jak ser szwajcarski. Graliśmy tam 3 lata temu i od tego czasu nie widziałem takiego dna dookoła stadionu kukurydza z jednej strony tzw. trybuna a z drugiej strony balkonik dla prezesa i jego floty i tak na Wólce trybuny Ukraińców tańczą. A szatnie to kontenery jakie dostają uchodźcy to jest klub na 2 ligę wystarczy podgrzać tylko murawę i założyć jupitery i gramy chłopaki o ekstraklasę... POZDRO STAL

w 2018-03-19 08:40:42

Zal ci dupę ściska że Wólka tak wysoko a wy w dole i teraz
przelewasz swoje flustracje na boisko Żalllll.............

anonim 2018-03-19 09:53:55

Smieszni jesteście z tych klobikow do okola ! Jezdzicie po wioskach i baty dostajecie!!!!

ha 2018-03-19 13:52:59

Że Stalą nie wygrali i nie wygrają :))))

WÓLKA 2018-03-19 16:19:53

Psy szczekają karawana jedzie dalej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak 2018-03-19 17:45:06

Jeśli chodzi o boisko w tej wolce to naprawdę żenada ! Mogliby przynajmniej wyrównać płyte,