2018-03-01 11:47:04

sparing: Izolator Boguchwała - Sokół Kolbuszowa Dolna 5-3

Izolator Boguchwała w swoim przed ostatnim spotkaniu kontrolnym wysoko, bo 5-3 wygrał z liderem klasy "O" Dębica Sokołem Kolbuszowa Dolna.

Jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić trener Tomasz Głąb wystawił w pierwszej części spotkania skład przymierzany do ligi, a w drugiej dał pograć zawodnikom młodszym oraz tym testowanym.

Pierwszą połowę zdominowała Izolacja, która po dwóch bramkach Krzysztofa Szymańskiego, jednej Kamil Rębisza i jednej Łukasza Szczoczarza prowadziła 4-0.

W drugiej części meczu gra się wyrównała. Sokół Kolbuszowa Dolna, głównie po błędach zawodników Izolatora, zdobył aż trzy bramki. Dla Izolatora po stałym fragmencie gry strzelił Patryk Wiącek.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA 5-3 (4-0)

Bramki: 2x Szymański, Rębisz, Szczoczarz, Wiącek

Izolator I połowa: Ziobro - Wilk K., Bogacz, Dąbek, Szkolnik, Rębisz, Cupryś, Kachniarz, Zieliński, Szczoczarz,  Szymański

Izolator II połowa: Lewandowski - Gajdek, Wiącek, Wilk J., Zawodnik Testowany 1, Worosz, Dobrzański, Domin, Zawodnik Testowany 2, Matuła, Ziarnik