2011-07-15 19:30:27

Terminarz IV ligi podkarpackiej 2011/2012

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej opracował terminarz rozgrywek IV ligi podkarpackiej 2011/2012 (runda jesienna).
 
Rozgrywki rundy jesiennej sezonu 2011/2012 startują już w weekend 13/14 sierpnia i potrwają do 11 listopada.
 
 
 
Terminarz IV ligi podkarpackiej 2011/2012 (runda jesienna):
 
1.kolejka - 13/14 sierpnia
Cosmos Nowotaniec– Żurawianka Żurawica
Crasnovia Krasne – Wisłoka Dębica
Czarni Jasło – Stal Nowa Dęba
Czuwaj Przemyśl– Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica
JKS Jarosław – Resovia II Rzeszów
Pogoń Leżajsk – Kantor Turbia
Orzeł Przeworsk – Piast Tuczempy

2. kolejka - 20/21 sierpnia
Żurawianka Żurawica – Piast Tuczempy
Kantor Turbia – Orzeł Przeworsk
Resovia II Rzeszów – Pogoń Leżajsk
Igloopol Dębica – JKS Jarosław
Sokół Nisko – Rzemieślnik Pilzno
Stal Nowa Dęba – Czuwaj Przemyśl
Wisłoka Dębica – Czarni Jasło
Cosmos Nowotaniec – Crasnovia Krasne

3.kolejka - 24 sierpnia
Crasnovia Krasne – Żurawianka Żurawica
Czarni Jasło – Cosmos Nowotaniec
Czuwaj Przemyśl – Wisłoka Dębica
Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba
JKS Jarosław – Sokół Nisko
Pogoń Leżajsk – Igloopol Dębica
Orzeł Przeworsk – Resovia II Rzeszów
Piast Tuczempy – Kantor Turbia

4. kolejka - 27/28 sierpnia
Żurawianka Żurawica – Kantor Turbia
Resovia II Rzeszów – Piast Tuczempy
Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk
Sokół Nisko – Pogoń Leżajsk
Stal Nowa Dęba – JKS Jarosław
Wisłoka Dębica – Rzemieślnik Pilzno
Cosmos Nowotaniec – Czuwaj Przemyśl
Crasnovia Krasne - Czarni Jasło

5. kolejka - 3/4 września
Czarni Jasło – Żurawianka Żurawica
Czuwaj Przemyśl – Crasnovia Krasne
Rzemieślnik Pilzno – Cosmos Nowotaniec
JKS Jarosław – Wisłoka Dębica
Pogoń Leżajsk – Stal Nowa Dęba
Orzeł Przeworsk – Sokół Nisko
Piast Tuczempy – Igloopol Dębica
Kantor Turbia – Resovia II Rzeszów

6. kolejka - 10/11 września
Żurawianka Żurawica – Resovia II Rzeszów
Igloopol Dębica – Kantor Turbia
Sokół Nisko – Piast Tuczempy
Stal Nowa Dęba – Orzeł Przeworsk
Wisłoka Dębica – Pogoń Leżajsk
Cosmos Nowotaniec – JKS Jarosław
Crasnovia Krasne – Rzemieślnik Pilzno
Czarni Jasło – Czuwaj Przemyśl
 
7. kolejka - 17/18 września
Czuwaj Przemyśl – Żurawianka Żurawica
Rzemieślnik Pilzno – Czarni Jasło
JKS Jarosław – Crasnovia Krasne
Pogoń Leżajsk – Cosmos Nowotaniec
Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba
Kantor Turbia – Sokół Nisko
Resovia II Rzeszów – Igloopol Dębica

8.kolejka - 24/25 września
Żurawianka Żurawica – Igloopol Dębica
Sokół Nisko – Resovia II Rzeszów
Stal Nowa Dęba – Kantor Turbia
Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy
Cosmos Nowotaniec – Orzeł Przeworsk
Crasnovia Krasne – Pogoń Leżajsk
Czarni Jasło – JKS Jarosław
Czuwaj Przemyśl – Rzemieślnik Pilzno

9.kolejka - 1/2 października
Rzemieślnik Pilzno – Żurawianka Żurawica
JKS Jarosław – Czuwaj Przemyśl
Pogoń Leżajsk – Czarni Jasło
Orzeł Przeworsk – Crasnovia Krasne
Piast Tuczempy – Cosmos Nowotaniec
Kantor Turbia – Wisłoka Dębica
Resovia II Rzeszów – Stal Nowa Dęba
Igloopol Dębica – Sokół Nisko

10. kolejka - 8/9 października
Żurawianka Żurawica – Sokół Nisko
Stal Nowa Dęba – Igloopol Dębica
Wisłoka Dębica – Resovia II Rzeszów
Cosmos Nowotaniec – Kantor Turbia
Crasnovia Krasne – Piast Tuczempy
Czarni Jasło – Orzeł Przeworsk
Czuwaj Przemyśl – Pogoń Leżajsk
Rzemieślnik Pilzno – JKS Jarosław

11. kolejka - 15/16 października
JKS Jarosław – Żurawianka Żurawica
Pogoń Leżajsk – Rzemieślnik Pilzno
Orzeł Przeworsk – Czuwaj Przemyśl
Piast Tuczempy – Czarni Jasło
Kantor Turbia – Crasnovia Krasne
Resovia II Rzeszów – Cosmos Nowotaniec
Igloopol Dębica – Wisłoka Dębica
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba
 
12. kolejka - 22/23 października
Żurawianka Żurawica – Stal Nowa Dęba
Wisłoka Dębica – Sokół Nisko
Cosmos Nowotaniec – Igloopol Dębica
Crasnovia Krasne – Resovia II Rzeszów
Czarni Jasło – Kantor Turbia
Czuwaj Przemyśl – Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno – Orzeł Przeworsk
JKS Jarosław – Pogoń Leżajsk

13. kolejka - 29/30 października
Pogoń Leżajsk – Żurawianka Żurawica
Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław
Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno
Kantor Turbia – Czuwaj Przemyśl
Resovia II Rzeszów – Czarni Jasło
Igloopol Dębica – Crasnovia Krasne
Sokół Nisko – Cosmos Nowotaniec
Stal Nowa Dęba – Wisłoka Dębica

14. kolejka - 5/6 listopada
Żurawianka Żurawica – Wisłoka Dębica
Cosmos Nowotaniec – Stal Nowa Dęba
Crasnovia Krasne – Sokół Nisko
Czarni Jasło – Igloopol Dębica
Czuwaj Przemyśl – Resovia II Rzeszów
Rzemieślnik Pilzno – Kantor Turbia
JKS Jarosław – Piast Tuczempy
Pogoń Leżajsk – Orzeł Przeworsk

15. kolejka - 11 listopada
Orzeł Przeworsk – Żurawianka Żurawica
Piast Tuczempy – Pogoń Leżajsk
Kantor Turbia – JKS Jarosław
Resovia II Rzeszów – Rzemieślnik Pilzno
Igloopol Dębica – Czuwaj Przemyśl
Sokół Nisko – Czarni Jasło
Stal Nowa Dęba – Crasnovia Krasne
Wisłoka Dębica – Cosmos Nowotaniec
 
źródło: podkarpacki ZPN

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 7

Rozwiąż działanie =

kapitan 2011-07-16 10:13:32 0 0

Do boju do boju LZS Boćki

~anonim 2011-07-16 13:20:30 0 0

Spadnie Turbia , Igloopol i Sokół .

hahahaha 2011-07-16 13:24:15 0 0

Cosmos cobyła i coń cowboj na coniu z coltem na crasnowi z crową

axa 2011-07-16 14:06:20 0 0

Awansują Turbia i Tuczempy lub Krasne , reszta się nie liczy!

axa 2011-07-16 14:16:42 0 0

no i bedzie III liga wiejska

znawca 2011-07-16 22:15:00 0 0

czuwaj i jks spadnie na 100 % do V ligi

club 2011-07-17 13:52:19 0 0

Nowy taniec hop siup noga w nogę
i j,,,mi o podłogę

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem