2018-02-11 18:10:42

Nadwiślańska Liga Piłkarska dla amatorów startuje już w kwietniu

fot. MOSiR Tarnobrzeg
Początkiem kwietnia startuje w naszym regionie Nadwiślańska Liga Piłkarska dla amatorów. Tak dużego projektu w Tarnobrzegu i okolicach nie było.
 
Miejscem rozgrywek Nadwiślańskiej Ligi Piłkarskiej dla amatorów będą boiska Orlik, a mecze pierwszego inauguracyjnego sezonu odbywać się będą w czwartki i piątki w godzinach wieczornych.
 
Jak zapewniają organizatorzy przedsięwzięcia organizacja ligi ma stać na najwyższym poziomie. Mają w planie skróty video z każdego meczu, wywiady, statystyki oraz wiele innych atrakcji.

Za organizację całej ligi odpowiadać będzie dwóch znanych w naszym regionie sędziów piłkarskich – Rafał Sawicki oraz Wojciech Wolan, którzy zapowiadają świetną zabawę dla mieszkańców z naszego regionu.

Patronem honorowym całej ligi będzie Prezydent Miasta Tarnobrzega pan Grzegorz Kiełb, który również zapowiedział pomoc w organizacji Nadwiślańskiej Ligi Piłkarskiej.

Wszystkie szczegóły dotyczące rozgrywek można poznać pod adresem email: ligatbg@gmail.com  lub na stronie na Facebooku Nadwiślańska Liga Piłkarska, gdzie organizatorzy odpowiedzą na każde Wasze pytanie.

Zachęcamy wszystkich do sprawnej organizacji i zgłaszania zespołów. Na wszystkich czeka dużo grania i niezapomnianych emocji.
 

 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem