2011-07-14 21:07:44

sparing: Stal Rzeszów - Limblach Zaczernie 1-1

Drugoligowa Stal Rzeszów zremisowała w meczu kontrolnym rozegranym w Jasionce k.Rzeszowa z beniaminkiem III ligi lubelsko-podkarpackiej Limblachem Zaczernie 1-1.

Rzeszowianie, którzy rozgrywali sparing także wczoraj, wystąpili w rezerwowym składzie. Bramkę dla Stali zdobył Paweł Kloc wykorzystując rzut karny. Stan meczu w końcówce wyrównał Marcin Pilecki, który wcześniej nie wykorzystał jedenastki.

Dla trzecioligowców był to pierwszy sparing w trakcie przygotowań do nowego sezonu 2011/2012. Stal Rzeszów rozegrała drugi w ciągu dwóch dni mecz kontrolny, kolejne dwa rozegra w piątek (Kolejarz Stróże) i w sobote (Stal Sanok).

STAL RZESZÓW - LIMBLACH ZACZERNIE 1-1 (0-0)
Bramki:
Kloc - Pilecki

Stal: Maciej Nalepa - Rzucidło, Śliwa, Jakubowski, Drożdzal - Bigański, Krzysztoń, Szala, Szymański -Rzeźnik, Kloc oraz: Juszczyk, Zieliński, Lekki, Bukała.

Zaczernie: I połowa: Kukulski - Brogowski, Polak, Kościelny, Weres - Ryniewicz, Bednarz, Szyszka, Paprocki - Bukała, Stąporski

II połowa: Chara - Radoń, Dynia, Róg, Łysek - Pilecki, Brzychczy, Ciuła, Smężeń - Ziobro, Adamczyk

źródło: pilka.stal.rzeszow.pl / lzszaczernie.futbolowo.pl