2018-02-09 15:10:00

Mateusz Lusiusz zagra w Avii Świdnik

fot.archiwum
Mateusz Lusiusz na wiosnę zagra w trzecioligowej Avii Świdnik. 20-latek na lubelszczyznę przechodzi z Izolatora Boguchwała. Blisko porozumienia z Avią jest także Damian Szpak.
 
Mateusz Lusiusz to wychowanek Iskry Przysietnica, a ostatnio zawodnik Izolatora Boguchwała. W zespole 4-ligowca w ostatnim sezonie pomimo tego, że na swojej pozycji musiał rywalizować z doświadczonym Piotrem Szkolnikiem, zagrał w 13 ligowych spotkaniach. 
 
Mateusz pochodzi z piłkarskiej rodziny. Jego młodszy brat Sylwester (rocznik 99) od lipca tego roku prezentuje barwy seniorskiej drużyny Cracovii (zaliczył już także debiut w Ekstraklasie, mecz ze Śląskiem Wrocław). Najmłodszy z braci, Gabriel (rocznik 2001) w ostatniej rundzie grał w klasie Okręgowej w zespole Iskry Przysietnica, a w tym momencie przebywa na testach w Stali Sanok i najprawdopodobniej zasili szeregi 4-ligowca.
 
Mateusz Lusiusz to kolejne wzmocnienie ekipy prowadzonej przez Dominika Bednarczyka. Wcześniej kontrakty z klubem z lubelszczyzny parafowali Piotr Prędota i Sebastian Głaz. Oprócz tego blisko porozumienia z Avią Świdnik jest Damian Szpak z Radomiaka Radom.

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

autor 2018-02-09 18:26:23 0 0

News pierwsza klasa.

Mateusz Lusiusz na wiosnę zagra w trzecioligowej Avii Świdnik.

20-latek od półtora sezonu wystepuję w grajcym w 4 lidze podkarpackiej Izolatorze Boguchwała.

W przyszłym roku będzie występował w Avii Świdnik.

Prześmiewca 2018-02-09 21:11:55 1 0

Czemu nie napiszecie-jak poprzednio-o "potężnym" wzmocnieniu Avii Świdnik??? :D :D :D

Luzak 2018-02-10 13:30:27 2 1

Mateusz Lusiusz to talent na miarę gry w lidze zdecydowanie wyższej niż III. Szkoda tylko ze nikt z Podkarpacia tego nie zauważył. Jeszcze o nim nieraz uslyszycie i przekonacie się o tym. Powodzenia

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem