2018-02-08 12:12:27

sparing: Bukowianka Bukowsko - Partyzant Targowiska 0-3

Partyzant Targowiska pokonał Bukowiankę Bukowsko w pierwszym sparingu tej zimy. Dwie bramki dla Partyzanta zdobył Maciej Pernal, a jedno trafienie dołożył Robert Kozubal.

Partyzant Targowiska wygrał trzema bramkami z Bukowianką Bukowsko. Do przerwy nie padła żadna bramka. Po zmianie stron Robert Kozubal otworzył wynik meczu. Pare minut później Maciej Pernal strzelił drugą bramkę i ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania na 3-0.

Bukowianka Bukowsko - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 0:3 (0:0)

0-1 Robert Kozubal (58)
0-2 Maciej Pernal (64)
0-3 Maciej Pernal (69)