2018-02-08 09:40:00

Michał Szymański i Mateusz Skała w Wisłoku Wiśniowa

Michał Szymański (w środku) do tej pory występował jedynie w Stali Rzeszów. Czy na wiosnę zagra w Wisłoku Wiśniowa? (fot.archiwum)
Michał Szymański i Mateusz Skała zagrali w sobotnim sparingu Wisłoka Wiśniowa i bardzo prawdopodobne, że obaj dołączą do 4-ligowca.
 
Michał Szymański i Mateusz Skała zagrali w ostatnim meczu Wisłoka Wiśniowa ze Strugiem Tyczyn. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Trenerowi Krzysztofowi Korabowi bardzo zależy, aby obaj dołączyli do jego zespołu.
 
 
Michał Szymański to wychowanek Stali Rzeszów. 23-latek przeszedł wszystkie szczeble grup młodzieżowych "Biało-niebieskich". W ostatnim czasie Stal ogłosiła listę transferową, a na niej po za Szymańskim znaleźli się Kacper Drelich i Michał Lisańczuk.
 
Natomiast Mateusz Skała to wychowanek Czarnych Jasło. Występował również dla Stali Mielec, Orła Przeworsk czy Polonii Przemyśl. Przez ostatnie pół roku bronił barw 4-ligowego Izolatora Boguchwała. Na wiosnę prawdopodobnie zagra w barwach Wisłoka Wiśniowa.
 
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem