http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-07-12 21:07:16

Piotr Piechniak trenuje ze Stalówką

Były reprezentant Polski Piotr Piechniak trenuje ze Stalą Stalowa Wola. Kontrakt z drużyną podpisał Tomasz Lewandowski.
 
Jutro rozstrzygnie się czy do Stali powróci jeden z najwybitniejszych wychowanków klubu Piotr Piechniak.
 
Trzykrotny reprezentant Polski, dwukrotny tryumfator Pucharu Polski ma na swoim koncie również  niemal 250 spotkań na poziomie ekstraklasy polskiej i greckiej.
 
34-letni pomocnik większą część swojej kariery spędził w Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, zaś ostatni rok w pierwszoligowym GKS Katowice.
 
Trzyletni kontrakt ze Stalówką podpisał 22-letni obrońca Tomasz Lewandowski. Był gracz GLKS-u Nadarzyn bardzo dobrze wypadł w sparingu z KSZO Ostrowiec, czym ostatecznie przekonało do siebie działaczy i trenerów klubu.
 
źródło: Echo Dnia

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

ssq 2011-07-12 23:10:58 0 0

To, że Piotrek trenuje ze Stalą, nie znaczy że będzie w niej grał. Piechniak mieszka pod Stalową Wolą i czeka na oferty z mocniejszych klubów, a póki takich nie ma to trenuje z zespołem trenera Adamusa. Raczej wątpliwe, żeby zagrał w sezonie w Stali, bo chyba nie ma dla niego kasy. Jednak jeśli zagra to będzie to potężne wzmocnienie drużyny ze Stalowej Woli.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem