2018-01-14 13:16:16

Duże zmiany w kadrze Izolatora Boguchwała

Izolator Boguchwała przed sezonem był stawiany jako jeden z faworytów do awansu. Strata do lidera po rundzie jesiennej jest spora, ale w Boguchwale nadal wierzą w awans i szykują spore zmiany kadrowe.
 
Zawodnikami którzy na pewno pożegnają się z klubem są Bartosz Madeja i wychowanek klubu - Kamil Żuczek. Pierwszy z tej dwójki wystąpił w 8 spotkaniach 4 ligi podkarpackiej, drugi pojawił się na murawie 9 razy.
 
Bartoszem Madeją zainteresowana jest Sawa Sonina oraz Głogovia Głogów Małopolski. W kontekście transferu Kamila Żuczka mówi się o Strugu Tyczyn.
 
Kolejną dwójką wychowanków Izolatora, którzy zimą mogą opuścić szeregi drużyny są Kamil Puc i Marcin Dobrzański. 18-letni Kamil Puc zagrał w 15 ligowych spotkaniach i zdobył jedną bramkę. Zainteresowanym młodym skrzydłowym jest Stal Rzeszów.
 
19-letni Marcin Dobrzański w rundzie jesiennej obecnie trwającego sezonu grał w klasie Okręgowej w barwach Aramixu Niebylec. Zawodnik ten był wypożyczony z Izolatora i zagrał w 15 ligowych spotkaniach. Zainteresowanie Marcinem przejawia Wisłoka Dębica.
 
Z drużyny Izolatora mogą odejść też Patryk Róg, Mateusz Skała oraz Łukasz Ćwiczak. Napastnik Patryk Róg kuszony jest przez zespoły z trzeciej ligi.
 
Mateusz Skała wystąpił w 15 spotkaniach Izolacji. O pozyskanie tego defensywnego pomocnika mocno zabiega Orzeł Przeworsk.
 
Bramkarz Łukasz Ćwiczak dostał bardzo ciekawą propzycję pracy w Sędziszowie Małopolskim i najprawdopodobniej zdecyduje się ją podjąć. Możliwe, że wzmocni szeregi tamtejszej Lechii.
 
O transferach do klubu jak narazie cisza. Ponoć na treningach przebywa kilku testowanych zawodników, ale ich personaliów nikt na razie nie chce zdradzać.
 
kairo

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

RJS. 2018-01-14 14:08:47 14 3

Gdzie ten piłkarzyk Skała już nie grał. Wielkie ambicje tatusia, a poziom gry słabiutki. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Koniec kropka. Stachu dej se spokój.

Anonim 2018-01-14 13:27:59 7 2

Wychowankowie nie dostają szans wiec uciekają szukać gry w innych klubach .Szkoda bo zapowiadała sie nowa era młodzieży

RJS. 2018-01-14 14:08:47 14 3

Gdzie ten piłkarzyk Skała już nie grał. Wielkie ambicje tatusia, a poziom gry słabiutki. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Koniec kropka. Stachu dej se spokój.

Xdd 2018-01-14 19:49:34 5 5

Izolacja się sypie...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem