2018-01-12 16:08:57

Mateusz Czyżycki w Odrze Opole. Siarka Tarnobrzeg testuje potencjalnych następców

Mateusz Czyżycki przenosi się z Siarki Tarnobrzeg do Odry Opole (fot. odraopole.pl)
Mateusz Czyżycki podpisał kontrakt z Odrą Opole. Wicelider 1 ligi zdecydował się odrazu wykupić zawodnika Siarki Tarnobrzeg na zasadzie transferu definitywnego.
 
Tradycją staje się, że Siarka Tarnobzeg po każdej rundzie traci kilku młodych bardzo zdolnych zawodników. Działacze Tarnobrzega stawiają na młodzież i od kilku sezonów przynosi to bardzo dobre rezultaty.
 
Po Konradzie Stępniu i Karolu Dybowskim zespół Siarki Tarnobrzeg opuścił 19-letni Mateusz Czyżycki. Utalentowany pomocnik w obecnym sezonie wystąpił w 16 meczach 2 ligi i strzelił jedną bramkę.
 
Siarka Tanobzeg musi uzupełnić te ubytki kadrowe i już rozgląda się za nowymi zawodnikami. Z zespołem treneruje 22-letni obrońca Michał Bierzało, który jesienią rozegrał 14 spotkań w barwach GKS-u Bełchatów i zdobył dwie bramki. 
 
Kolejnym testowanym zawodnkiem jest 19-letni pomocnik Michał Kaput. W pierwszej części obecnie trwającego sezonu reprezentował on barwy 3-ligowego ŁKS 1926 Łomża. Zagrał w 15 spotkaniach i zdobył jednego gola.
 
Na testach w Siarce Tarnobrzeg przebywa jeszcze jeden zawodnik z Łomży. Jest to 17-letni pomocnik Łukasz Świderski. Młody zawodnik zagrał juz w 3 spotkaniach na poziomie  3 ligi. 
 
Z zespołem trenują także: 17-letni pomocnik z Polonii Warszawa - Eryk Galara, 19-letni bramkarz Krystian Krupa (ostatnio Lublinianka Lublin) oraz 17-letni Alan Kulak także występujące na pozycji bramkarza (FC Wrocław Academy).
 
kairo
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem