http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2011-07-12 13:40:35

Strumyk Malawa nadal bez stadionu

Jeszcze wczoraj wieczorem Strumyk Malawa nadal nie otrzymał licencji na grę w III lidze. Problemem jest zastępczy stadion, którego beniaminek nadal nie znalazł.
 
Boisko w Malawie wymaga remontu i gruntownej przebudowy. To kosztowne i pracochłonne przedsięwzięcie, ale gmina pomoże je zrealizować.
 
Problemem jest jednak czas, którego działacze Strumyka nie mają - liga rusza w połowie sierpnia i do tego czasu nie uda się wyremontować płyty.
 
Beniaminek z Malawy musi znaleźć zastępcze boisko, na którym będzie mógł rozegrać mecze rundy jesiennej. Obiekt, który spełnia wymagania jest w Krasnem, niestety działacze Crasnovii nie chcą się zgodzić na jego użyczenie.
 
Innym rozwiązaniem jest rozgrywanie meczów rundy jesiennej na wyjeździe. O tym jednak nie może zadecydować lubelski ZPN, który prowadzi w tym roku rozgrywki III ligi lubelsko-podkarpackiej.
 
- Regulamin mówi, że pojedynki rozgrywane są na przemian. Nie możemy klubom narzucać nic innego. Strumyk może jednak uzgodnić to z każdym z rywali i jeśli oni nie będą mieć nic przeciwko, to wówczas mogą grać na wyjazdach. Tak zrobiła w poprzednim sezonie Wisła Puławy - powiedział "Gazecie Codziennej Nowiny" Mirosław Sachajko, szef Wydziału Gier lubelskiego ZPN.
 
źródło: Nowiny
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

stadyjon 2011-07-12 16:57:28 0 0

Ni ma stadionu to do IV ligi.
Kiedy wreszcie zapanuje w tej Polsce jakiś ład i porządek Czy dalej będziemy w tym wiejskim bałaganie się poruszać. Niech sobie wynajmą stadion u przyjaciela na Ukrainie.

Strumyk 2011-07-12 19:22:02 0 0Wchodzi Nas klub (z czego bardzo się ciesze), ale co z tego, że zawodnicy będą grać w III lidze, jak nie będzie dla kogo grać. Kibice są najważniejsi !!!
Budowa stadionu - wątpię, zabudowa rzeczki - nie realna (chodzi o pozwolenie, plan, kto jest zarządcą ??, wydanie decyzji) wszędzie brakuje czasu.
A kasa - tu trzeba na cały sezon z pół miliona złotych. Teraz nasuwa się pytanie nie lepiej tą kasę rozdysponować dla potrzebujących.

crasnovia 2011-07-12 23:45:09 0 0

trzeba było z Crasnovią zadzierać to teraz macie :D

10... 2011-07-13 13:20:15 0 0

"Teraz nasuwa się pytanie nie lepiej tą kasę rozdysponować dla potrzebujących."
bardzo delikatnie powiem - ale ty jesteś nie mądry :) co trzeba mieć w głowie .........:)

MWA 2011-07-13 13:26:21 0 0

Ale wam wszystkim szkoda że jest w Malawie jest grupa ludzi ambitnych która coś osiągneła. Jak ktoś mówi że nie ma dla kogo grać to chyba nigdy na meczu nie był. A stadionu nie ma bo jak wszystkim wiadomo to kasa jest ale tylko dla kRASNEGO i tej całej cRASNOVI a dla Malawy Palikówki i Strażowa nie.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem