http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-07-12 08:40:02

Czterech nowych na treningu Izolatora Boguchwała

- Wśród 24 piłkarzy ćwiczących na pierwszym treningu Izolatora Boguchwała pojawiło się czterech nowych zawodników - informuje "Gazeta Codzienna Nowiny".
 
Testowani zawodnicy to bramkarz i trzej gracze z pola, którzy nie grali jeszcze na wyższym szczeblu rozgrywkowym niż IV liga. Jednym z nich ma być Jacek Tyburczy, utalentowany snajper występującej w dębickiej okręgówce Raniżovii.
 
- Nazwiska potwierdzimy jak podpiszemy umowy. Mam nadzieję, że uda się to jeszcze w tym tygodniu - powiedział "Nowinom" Szymon Szydełko, nowy szkoleniowiec Izolatora.
 
Trener ekipy z Boguchwały dziś powinien poznać nazwisko swojego asystenta. Na razie wiadomo, że zespół rezerw poprowadzi Andrzej Paszek.
 
W Boguchwale nie zagrają na pewno Witold Kwaśny, Nazar Litun, Tomasz Płonka i Grzegorz Krzak. Ich miejsce zająć mają nowi zawodnicy.
 
źródło: Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem