2018-01-09 20:30:24

Dla kogo Podkarpacka Nike 2017? Pierwsze wyniki Waszego głosowania [SONDA]

Podobne tematy Podkarpacka Nike
Nagrody Podkarpacka Nike 2017 zostaną wręczone, jak co roku, podczas uroczystej gali.
Zobaczcie pierwsze wyniki Waszego głosowania w sondzie dotyczącej nagród Podkarpacka Nike 2017. Głosujemy do końca stycznia.
 
Przypominamy, że XVI Gala Piłkarska Podkarpacka Nike 2017 odbędzie się już 9 lutego w Hotelu Łańcut. Właśnie wtedy poznamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach.
 
O tym, kto zwycięży zadecyduje kapituła, ale my - podobnie jak w latach poprzednich - przeprowadzamy sondę. Po pierwszych tygodniach głosowania mamy już mały przegląd sytuacji.
 
W kategorii Sponsor Roku prowadzi firma Stal-System, główny sponsor Wólczanki Wóla Pełkińska. Na drugim miejscu plasuje się PGE wspierająca Stal Mielec.
 
Wśród działaczy najwyżej oceniany jest Stanisław Olejarka, prezes Wólczanki, a w głosowaniu na najlepszego samorządowca na prowadzeniu są Lucjusz Nadbereżny (prezydent Stalowej Woli) i Roman Kałamarz (wójt gminy Jarosław).
 
W kategorii Futsalowy Zawodnika Roku prowadzi Krzysztof Pietluch (Góral Tryńcza), a za piłkarskie odkrycie roku uważacie Szymona Pankiewicza (Karpaty Krosno/Jagiellonia Białystok).
 
Liderem w kategorii Trener Wychowawca Młodzieży jest Dariusz Liana (Karpaty Krosno/kadra Podkarpacia), a w głosowaniu na najleszego szkoleniowca drużyn seniorów przewodzi Zbigniew Smółka (Stal Mielec).
 
W kat. Drużyna Roku prowadzi pierwszoligowa Stal Mielec, w głosowaniu na Piłkarkę Roku najwięcej głosów jak na razie zebrała Paulina Pawlak ze Startu Jarosław, a w walce o miano Piłkarza Roku przewodzi Mateusz Cholewiak ze Stali Mielec.

Dla kogo Podkarpacka Nike 2017? [GŁOSOWANIE]

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem