http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-07-12 08:05:35

Karol Cieślik trenuje z Partyzantem Targowiska

Karol Cieślik (Stal Rzeszów) trenuje z trzecioligowym Partyzantem Targowiska, w którym występował już jesienią ubiegłego roku.
 
21-letni pomocnik Karol Cieślik pojawił się na wczorajszym treningu Partyzanta Targowiska. Piłkarz, który w ostatniej rundzie zmagał się z poważną kontuzją, występował już wcześniej w Partyzancie. Teraz może wrócić.
 
- Albo zasili nas Karol Cieślik albo inny defensywny pomocnik z regionu - powiedział "Gazecie Codziennej Nowiny" Mirosław Kalita, trener Partyzanta.
 
Na zajęciach pojawili się wszyscy zawodnicy, także nowi: Rafał Nikody i Ireneusz Gryboś. Indywidualnie ćwiczy na razie napastnik Ireneusz Zarzyka, który dochodzi do siebie po kontuzji.
 
Do Targowisk nie przyjdą na pewno Bartosz Madeja (Siarka Tarnobrzeg) i Damian Skiba (Stal Mielec), którymi interesował się szkoleniowiec Partyzanta.
 
źródło: Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem