2018-01-08 17:25:57

Dwaj zawodnicy Izolatora Boguchwała rozwijają własny biznes

Na zdjęciu Zbigniew Dąbek, piłkarz Izolatora Boguchwała.
Zginiew Dąbek i Miłosz Lewandowski, na co dzień zawodnicy czwartoligowego Izolatora Boguchwała, oprócz gry w piłkę rozwijają własny biznes.
 
- Firma zajmuje się przygotowaniem motorycznym drużyn oraz indywidualnych zawodników - powiedział nam Zbigniew Dąbek, obecnie obrońca Izolatora Boguchwała, a kiedyś m.in. Stali Stalowa Wola, Popradu Muszyna czy też Karpat Krosno.
 
- Pomaga mi Miłosz Lewandowski, który układa programy żywieniowe wraz z suplemetacją - dodaje Zbigniew Dąbek, który ukończył wychowanie fizyczne na AWF w Krakowie. Jest rówież absolwentem studiów podyplomowych z zakresu Trener przygotowania motorycznego na AWF w Katowicach.
 
- Z naszych usług korzystały już m.in. słowacki Partizan Bardejov, Stal Rzeszów, Karpaty Krosno czy Wisłoka Dębica - wylicza Zbigniew Dąbek, na co dzień także asystent trenera w "Izolacji".
 
Firma prowadzona przez zawodników Izolatora Boguchwała nosi nazwę "Emmanuel". - Nazwa wywodzi się z Biblii i oznacza "Bog z nami" - dodaje Zbigniew Dąbek.
 
Zakres usług świadczonych przez zawodników jest dość szeroki. W ich skład wchodzą m.in. badania szybkościowe i wydolnościowe, progi tlenowe oraz beztlenowe czy też beep testy. Firma układa również plany treningowe i dietetyczne.
 
Więcej informacji i kontakt do organizatorów znajdziecie tutaj: Emmanuel - przygotowanie motoryczne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem