2017-11-28 11:42:29

Zbigniew Smółka pojedzie na staże trenerskie do Chelsea Londyn i Bayernu Monachium

Na zdjęciu trener Stali Mielec Zbigniew Smółka.
Zbieniew Smółka, szkoleniowiec Stali Mielec, w grudniu uda się na staże szkoleniowe do Chelsea Londyn i Bayernu Monachium. W organizacji szkoleń pomógł eurposeł Tomasz Poręba.
 
Szkoleniowiec Stali Mielec w pierwszej kolejności uda się do Londynu, gdzie przyjrzy się pracy występującej w Premier League - Chelsea Londyn.
 
Do Bayernu Monachium trener Zbigniew Smółka pojedzie w drugiej połowie grudnia. Będzie uczestniczył w tygodniowym stażu z pierwszą drużyną.
 
- Wszystko po to byśmy byli jeszcze lepsi, jeszcze skuteczniejsi, byśmy mogli jak najwięcej uczyć się od najlepszych i później te dobre doświadczenia przekuwać na sukces Stali Mielec - komentuje europoseł Tomasz Poręba, który pomógł w zorganizowaniu stażów.
 
Stal Mielec po rundzie jesiennej zajmuje piątą lokatę, a do miejsca premiowanego awansem traci tlyko trzy punkty. Bardzo dobra postawa drużyny Zbigniewa Smółki rozpaliła nadzieje kibiców i działaczy, że po wielu latach w Mielcu w końcu powróci najwyższy poziom rozgrywkowy.

kairo

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Janusz sektor N 2017-11-28 22:00:18 3 1

Jedź Zbyszek,jedź i podpatruj,może coś z tego zastosujesz i u nas :) Ostatni raz ekstraklasa była w Mielcu w 1996 roku.Wtedy na trybunach sami pytaliśmy siebie,ile czasu zajmie powrót do ekstraklasy...Już 21 lat czekam na ten powrót na salony,a więc może w tym sezonie,a może w następnym?

~anonim 2017-12-01 17:28:50 0 0

nastepny jaracz . Najara się europy i wróci do ciosania. Pucowanko musi być

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem