2017-11-26 15:15:16

Siarka Tarnobrzeg wygrała w Radomiu. Trzecie zwycięstwo z rzędu

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali 2-1 w wyjazdowym meczu z Radomiakiem Radom odnosząc tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu.

"Siarkowcy" zdobyli trzy punkty na trudnym terenie w Radomiu stając się tym samym jedyną drużyną, która w tym sezonie pokonała Radomiaka na jego boisku.

Prowadzenie graczom Siarki Tarnobrzeg dał w 19. minucie Dawid Kubowicz. Kilkanaście minut później na 2-0 podwyższył Kamil Radulj i do przerwy podkarpacki zespół prowadził dwiema bramkami.

Kontaktowego gola dla Radomiaka zdobył w końcówce Brazylijczyk Leandro, ale gospodarzom zabrakło już czasu na wyrównanie.

0-1 Dawid Kubowicz (19)
0-2 Kamil Radulj (32)
1-2 Leandro (89)

Radomiak Radom: Hubert Gostomski - Damian Jakubik, Martin Klabnik, Michał Grudniewski, Karol Hodowany (53. Dawid Jabłoński), Leandro, Matthieu Bemba, Adam Wolak (74. Maciej Filipowicz), Peter Mazan, Dariusz Brągiel (59. Kamil Cupriak), Jakub Rolinc.

Siarka Tarnobrzeg: Karol Dybowski - Jan Grzesik, Dawid Kubowicz, Konrad Stępień, Piotr Witasik, Dawid Witkowski, Mateusz Janeczko (82. Jakub Głaz), Cezary Kabała, Kamil Radulj, Patryk Mikita (90. Mateusz Broź), Krzysztof Ropski (74. Michał Dawidowicz).

Sędziował: Mirosław Górecki (Katowice).
Żółta kartka: Witasik.