2017-11-25 15:20:02

Stal Stalowa Wola przegrała z Błękitnymi Stargard. Dwa gole w dwie minuty

Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali z Błękitnymi Stargard 0-2 w meczu 19. kolejki 2 ligi. "Stalówka" straciła dwa gole stracone w ciągu zaledwie dwóch minut.

Podopieczni Krzysztofa Łętochy rozgrywki ligowe w tym roku zakończyli porażką. Na Stadionie Miejskim w Rzeszowie gracze Stali Stalowa Wola ulegli Błękitnym Stargard 0-2.

Obydwa gole dla gości padły pomiędzy 31. a 32. minutą. Najpierw na listę strzelców wpisał się Filip Karmański, a chwilę później Maciej Więcek.

0-1 Filip Karmański (31)
0-2 Maciej Więcek (32)

Stal Stalowa Wola: Mikołaj Brylewski - Adam Waszkiewicz, Szymon Jarosz, Sebastian Zalepa, Bartosz Sobotka, Adrian Dziubiński, Przemysław Stelmach (73. Mateusz Bukowiec), Bruno Żołądź, Mateusz Stąporski, Sebastian Łętocha (60. Kamil Jonkisz), Adrian Gębalski (66. Mateusz Wójcik).

Błękitni Stargard: Mariusz Rzepecki - Filip Karmański, Patryk Burzyński, Maciej Liśkiewicz, Hubert Kotus, Maciej Więcek, Piotr Wojtasiak (76. Michał Magnuski), Damian Mosiejko, Patryk Skórecki, Wojciech Fadecki, Mateusz Węsierski (90. Tomasz Antczak).

Sędziował: Tomasz Marciniak (Płock).
Żółte kartki: Mosiejko, Fadecki.