2011-07-08 12:07:37

Artur Chyła trenerem Sokoła Nisko

Artur Chyła został nowym trenerem Sokoła Nisko, spadkowicza z IV ligi podkarpackiej.
 
Artur Chyła (ostatnio Górnovia Górno) wraca do Sokoła Nisko. Na stanowisku głównego szkoleniowca zajmie miejsce dotychczasowego grającego trenera, Artura Lebiody.
 
Nowy szkoleniowiec spotkał się już z zawodnikami i rozpoczął poszukiwania wzmocnień. Zespół zasilić mogą Krzysztof Jabłoński i Waldemar Kurasiewicz z Górnovii oraz Łukasz Dziedzic (ostatnio Stal Kraśnik).
 
Z Niska odejdą na pewno Piotr Śnios i Andrzej Pławiak, którzy szukają nowych klubów. Odejść mogą również Przemysław Wlizło i Mateusz Nowak. Klubu w wyższej lidze szuka Stanisław Wierzgacz, choć nie wykluczone, że zostanie w Sokole.
 
Działacze, piłkarze i kibice Sokoła czekają cały czas na decyzję Górnika II Łęczna, który dzięki utrzymaniu Motoru Lublin w II lidze wcale nie musi spaść. Sęk jednak w tym, że rezerwy pierwszoligowca wolałyby grać w niższej lidze.
 
Decyzja ma zapaść dziś - jeśli Górnik zrezygnuje z gry w III lidze utrzymanie zachowa Stal Mielec, a dzięki temu do okręgówki nie poleci właśnie Sokół Nisko.
 
Sokół Nisko rozpocznie treningi w najbliższą środę. Pierwszy sparing 20 lipca z Unią Nowa Sarzyna.
 
źródło: Echo Dnia

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

bek2 2011-07-11 13:00:20 0 0

Jeszcze kilku kopaczy powinno odejść z Sokoła. Szkoda bardzo Artura Lebiody ale skumplował się z takimi jak skiba czy woźniak i robili tylko zamieszanie w klubie. Tym grajkom nowy trener powinien podziękować za grę. Zarząd klubu powinien zdyskwalifikować woźniaka za incydent z przerwy meczu z Czarnymi Jasło. Tak nie robi kulturalny człowiek. Wszystko to działo się na oczach zarządu!!! W Nisku nie chcemy takich "gwiazd". Może do Kłyżowa??? Ale tam za takie zachowanie / czytaj "pysk"/ po meczu wyleciałby na kopach ze stadionu. Do boju Sokół. / bez niektórych grajków /. Artur Lebioda - zostań w Nisku. Dziękujemy za Twoja dotychczasową prace.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem