2011-07-06 22:07:30

sparing: Puszcza Niepołomice - Resovia 0-2

W rozegranym w Krakowie sparingu Resovia Rzeszów wygrała z Puszczą Niepołomice 2-0.

Pierwotnie przeciwnikiem rzeszowian miał być KSZO, jednak drużyna  z Ostrowca odwołała swój przyjazd na mecz.

Zamiast nich Resoviacy zagrali na stadionie Nadwiślan w Krakowie z zespołem drugoligowej Puszczy Niepołomice, z którym wygrali 2-0 po bramkach nowo pozyskanego Tomasza Płonki oraz testowanego Georgiego Biżewa.

Kolejny sparing Resovia rozegra na koniec zgrupowania 9 lipca o godzinie 16:30 w Pustyni z drużyną beniaminka II ligi grupy wschodniej Garbarnią Kraków. Po tym meczu będzie wiadomo kto jeszcze wzmocni Resovię w nadchodzącym sezonie.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - RESOVIA RZESZÓW 0-2 (0-1)
Bramki: Płonka (24), Biżew (86)

Resovia I połowa: Witiv - Krzak, Domoń, Barań, Horodeński (30. Szkolnik) - Ogrodnik, Juszkiewicz, Chrabąszcz, Kwiek - Płonka (30. Czeneskow), Kantor (30. Hajduk).
II połowa: Pietryka - Szkolnik, Bogacz, Kozubek, Góra - Kwiek (30. Krawczyk), Nikanowicz, Zahradnik, Cygnar - Hajduk (30. Rop), Czeneskow (30. Biżew).

źródło: cwks-resovia.pl