2017-11-12 15:11:36

Chełmianka Chełm rozbiła JKS Jarosław

(fot.facebook.com/pg/chelmiankachelm)
Chełmianka Chełm pokonała 3-0 rozbity JKS Jarosław. Piłkarze JKS-u nie potrafili w tej rundzie przywieźć żadnych punktów z wyjazdów. Już na pewno zimę spędzą na ostatnim miejscu w tabeli.
 
Pierwsza połowa nie przyniosła żadnych bramek. Stroną dominującą była Chełmianka Chełm, ale piłkarze JKS-u Jarosław mieli swoje szanse po kontrze.
 
Zaledwie dwie minuty po zmianie stron sędzia Kamil Adamski skazał na 11 metr od bramki JKS-u Jarosław. Do piłki podszedł Przemysław Banaszak i zdobył pierwszą bramkę w tym spotkaniu.
 
Na kolejną bramkę kibice zgromadzeni na stadionie w Chełmie musieli czekać aż do 79. minuty spotkania. Wtedy też Przemysław Banaszak zdobył swojego drugiego gola i wyprowadził podopiecznych Artura Bożyka na dwubramkowe prowadzenie.
 
Wynik meczu na 3-0 ustalił w doliczonym czasie gry Mateusz Kompanicki. Tym samym Chełmianka zgarnęła trzy punkty i przesunęła się na 3. miejsce w ligowej tabeli. Natomiast podopieczni Arkadiusza Barana pozostają na ostatnim miejscu w tabeli.
 
JKS Jarosław spędzi całą zimę jako "czerwona latarnia" 3 ligi gr. IV, ponieważ do zakończenia rundy pozostała jedna kolejka, a piłkarze z Jarosławia tracą do poprzedzających ich Karpat Krosno aż 4 punkty. Warte wspomnienia jest również to, że dziś na ławce rezerwowych JKS-u było zaledwie dwóch graczy (Dominik Lis i Maciej Bihajło).
 
 
1-0 Przemysław Banaszak (47-rzut karny)
2-0 Przemysław Banaszak (79)
3-0 Mateusz Kompanicki (90)

Chełmianka Chełm:
Damian Drzewiecki - Paweł Uliczny, Hubert Kotowicz, Michał Kobiałka, Mateusz Kompanicki, Michał Wołos, Dawid Niewęgłowski, Jakub Niewęgłowski, Przemysław Banaszak, Oleksij Prytuliak, Michał Maliszewski

JKS Jarosław:
Mateusz Zając - Hubert Ozimek, Jakub Bąk, Szymon Urbaniak, Daniel Kmak, Krzysztof Zawiślak, Kamil Stachyra, Patryk Pękala, Bartłomiej Purcha, Krystian Michalak, Michał Maciejewski

Wyniki meczów 16. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem