2017-11-11 17:11:36

Polonia Przemyśl nowym liderem 4 ligi! Wypunktowała Błękitych Ropczyce 5-0

(fot. archiwum)
Polonia Przemyśl rozgromiła na wyjeździe Błękitnych Ropczyce 5-0 i została nowym liderem IV ligi podkarpackiej, ponieważ dotychczasowy lider Rzemieślnik Pilzno przegrał swoje spotkanie.

Polonia Przemyśl prowadzenie w tym meczu objęła w 35. minucie po golu Pawła Piątka. Taki wynik utrzymał się do przerwy, mimo że Błękitni Ropczyce próbowali odmienić losy tego pojedynku.

Siedem minut po przerwie przyjezdni prowadzili już dwoma bramkami po golu Romana Vorobeia. A w 61. minucie Mateusz Wanat wyprowadził Polonię Przemyśl na trzybramkowe prowadzenie.

Dwadzieścia minut przed końcem meczu Krystian Kazek zamienił rzut karny na gola i przyjezdni prowadzili czteroma bramkami. W 82. minucie jeden z zawodników Polonii ustalił wynik spotkania na 5-0.

kibic podkar 2017-11-11 19:42:26

Dobrze że runda się kończy bo leją wszystkich jak leci..

@kibic podkar 2017-11-11 20:01:00

Dokładnie, jak trenują to im się należy nie zdziwię się jak sobie wywalczą awans ;p

Polonista 2017-11-11 20:10:24

Coś niesamowitego! Przecież Polonia zawsze miała słabą rundę jesienną i miano: "Rycerze Wiosny"!

To jest najlepsza runda jesienna Polonii od niepamiętnych czasów!

Stary Kibic 2017-11-11 20:46:27

Polonia leje wszystkich po kolei, Rzemieślnik na kolanach u siebie.
Coraz bardziej podoba mi się ta liga.

Kibic Dobrej Piłki 2017-11-11 20:49:18

Polonia rozjezdza rywali jak walec drogowy asfalt na remontowanej S-19. Jak sciagna w zimie ze dwoch graczy to moga sie bic o awans. W sumie lepiej jak do 3 liga weszlaby Polonia niz wsie typu Pilzno Boguchwala czy Sieniawa.

Błękitni 05 Ropczyce 2017-11-11 21:10:24

Nowa nazwa Klubu.

Przemyska Barcelona 2017-11-11 21:22:56

Ostatnie trzy wyniki Polonii na wyjazdach: 0:5, 2:5, 1:5!!!!!

Polonista 2017-11-11 22:14:37

Kazeg Wanad Pjonteg Workobej to se robiom co chcom na bojysku z pszeciwnikiem. Ładnje grajom no to se wygrywajom. Gratulujemy i oczeczkujemy dalszych wygranych !!! Hahahahaha

Obserwator 2017-11-11 22:18:21

Mam pytanie do sympatykow Polonii. Znacie powod siedzenia na ławce waszego bramkarza Piotra Ciska? Zaciekawilo mnie to kolejke temu. Siedzi na lawce juz ktorys mecz chyba wiec kontuzji raczej nie ma. A na Podkarpaciu to chyba jeden z najlepszych bramkarzy. Obecny bramkarz Lipka mlodziezowcem nie jest. Stad moje pytanie? Pozdrawiam

POLONIA 2017-11-12 00:11:26

Jadę dalej walcem.

do kibic dobrej piłki 2017-11-12 04:14:23

Pilzno, Boguchwała Sieniawa to miasteczka analfabeto z geografii Polski. Wieś to widać, słychać i czuć od Ciebie

Kibic Dobrej Piłki 2017-11-12 06:53:14

Oprocz Stali Sanok Wisloki Iglopoolu i Polonii to nikt nie powinien miec nawet mozliwosci awansowac. Tak samo jak w ekstraklasie nie powinno byc Niecieczy i innych wynalazkow.

adwersarz 2017-11-12 07:26:46

Jeden z wynalazków to Polonia Przemyśl

~anonim 2017-11-12 07:38:03

Jak takich durni jak kibic dobrej piłki wybiorą do władz PZPN to tak będzie. Wtenczas poziom gry będzie A-klasowy ale będą grać w ekstraklasie.

Walec 2017-11-12 08:45:13

Polonia z taka gra ma realne szanse na wejscie. Wanat z Piatkiem robia sporą roznice w wiekszosci meczy.

Ad "kibica dobrej piłki" 2017-11-12 10:25:02

To może nie grać tylko wylosować kogoś z tej czwórki niech gra w trzeciej lidze. A jeszcze lepiej całą czwórkę awansować bez gry.

kibic 2017-11-12 13:27:13

dziadostwo

Polonijka 2017-11-12 14:07:44

Piotr Cisek siedzi na ławce bo jest trenerem bramkarzy i tylko wspomaga zespol doswiadczeniem. Nie ma potrzeby zeby bronil. Pensje w Polonii ma, a druga mu Jks oddaje w ratach. Taka spokojna sportowa emerytura. Załoga tez nie gra chociaz jest lepszy niz 3 z 4 obrońcow z pierwszego skladu.

Jednodobowy lider 2017-11-12 14:10:21

Polonia jednodobowy lider

Obserwator 2017-11-12 15:00:57

Trzeba byc liderem w czerwcu a nie przed zima.

fakt 2017-11-12 15:51:39

Po g...o było pisać ze jest liderem jak nie jest

O ja cię pier... 2017-11-12 15:58:59

Nie rozumiem tych zespołów co grają z Polonią u siebie, ostatnie trzy mecze i dają sobie wbić po 5 goli!