2011-07-06 08:20:00

Paweł Kloc trenerem Kolbuszowianki?

Paweł Kloc jest blisko objęcia posady szkoleniowca IV-ligowej Kolbuszowianki Kolbuszowa - informuje Gazeta Codzienna "Nowiny".
 
40-letni Paweł Kloc, piłkarz i trener drugiej drużyny Stali Rzeszów, prowadzi rozmowy z działaczami Kolbuszowianki. W drużynie spadkowicza z IV ligi miałby być szkoleniowcem.
 
- Jestem po rozmowach z prezesem Grzegorzem Romaniukiem. Wszystko wyjaśni się w ciągu kilku dni - powiedział Paweł Kloc "Nowinom".
 
W Kolbuszowiance, która znów ma walczyć o powrót do grona IV-ligowców, zanosi się na spore zmiane. Z drużyny prawdopodobnie odejdzie Tomasz Abramowicz, który może przejść do Victorii Czermin. Nad dalszą grą w Kolbuszowiance zastanawia się kapitan Stanisław Pruś.
 
Działacze chcieliby sprowadzić do klubu jego byłych zawodników: napastnika Roberta Szalonego (ostatnio Czarni Jasło) i obrońcę Stanisława Pastułę (Stal Nowa Dęba).
 
źródło: Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

jaślanin 2011-07-06 17:06:02 0 0

Tomasz Warzocha jest zawodnikiem Czarnych jasło, a nie Kolbuszowianki. Ludzie ogarnijcie się! Nic takiego w nowinach nie pisze. Świetnych macie redaktorów, jeśli w ogóle ich redaktorami nazwać można.

kks 2011-07-06 23:17:43 0 0

dokładnie, Warzocha odszedł z Kolbuszowianki dobre 3 lata temu do Pogoni Leżajsk, a później poszedł za Jurkiem Daniłą do Czarnych...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem