2017-11-04 19:11:09

Wólczanka Wólka Pełkińska rozstrzelała Karpaty Krosno

(fot. archiwum)
Wólczanka Wólka Pełkińska rozgromiła na wyjeździe Karpaty Krosno 3-0 w 15. kolejce 3 ligi gr. IV i zepchneła zespół Adama Fedoruka do strefy spadkowej.

Do meczu w Krośnie obie ekipy przystępowały w zgoła odmiennych nastrojach. Wólczanka Wólka Pełkińska jest w górniej połówce tabeli, a w zeszłym tygodniu pokonała Motor Lublin. Z kolei Karpaty Krosno są w dolnej połowie, a w zeszły weekend ulegli Chełmiance Chełm.

W 42. minucie Wólczanka objęła prowadzenie po golu Krzysztofa Pietlucha. Trafienie to było udokumentowaniem przewagi podopiecznych Grzegorza Sitka w pierwszej połowie. Piłkarze Karpat Krosno nie oddali ani jednego strzału w tej częsci gry.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Wolczanka Wólka Pełkińska co chwilę zagrażała bramce Mateusza Krawczyka. Z kolei Karpaty grały niczym "dzieci we mgle". W 79. minucie Patryk Szewc podwyższył prowadzenie Wólczanki, a trzy minuty później ten sam zawodnik ustalił wynik meczu na 3-0.

0-1 Krzysztof Pietluch (41)
0-2 Patryk Szewc (79)
0-3 Patryk Szewc (82)

Karpaty Krosno:
Mateusz Krawczyk - Marcin Świech, Patryk Kołodziej, Grzegorz Gawle, Michał Dudek, Dawid Cempa, Mateusz Kantor, Kamil Wawoczny, Jakub Wcisło, Dawid Kuliga, Jakub Mordec

Wólczanka Wólka Pełkińska:
Damian Smoleń - Mateusz Kocur, Kamil Hul, Patryk Szewc, Maciej Lech, Tomasz Walat, Kacper Wątróbski, Tomasz Przewoźnik, Krzysztof Pietluch, Mateusz Podstolak, Krystian Wrona

[;. 2017-11-04 20:23:07

Oglądając skrót to KARPATY nie istniały wynik powinien być dużo wyższy dla WÓLCZANKI a Kocur dalej robił obronę jak chciał !!!

Emil 2017-11-04 20:24:02

Brawo Karpaty :))))

Semiro 2017-11-04 20:35:32

O czym my piszemy jakie Karpaty ,nie chodze na mecze odkąd brakuje mi takich zawodników jak Hajduk ,Sikorski ,Walaszczyk ,Chmielowski za nimi sie teskni tyle na ten temat .

kibic 73 2017-11-04 20:39:59

To co zobaczyłem to szok Karpaty nieistnialy w tym meczu .Brakuje rozgrywającego reżysera gry i stuprocentowej napastnika. Wiadomo było że Pietluch stanowi dużą siłę Wolczanki a nikt go niepilnowal powinien być pilnowany cały czas a robił co chciał. W przerwie zimowej wymienic z 5 rasowych zawodników nie więcej ale sciagnac z 1 i 2 ligi . Ten skład jest zbudowany z młodych zawodników brakuje doświadczonych rutyniarzy w skladzie

do semiro 2017-11-04 20:44:45

Ci Panowie mieli swoje 5 minut. Szkoda Walaszczyka bo by się przydał. ale za dużo gada i pyszczy i gwiazdorzy .Ten zawodnik jak by miał oliwę w głowie to by daleko zaszedl

Cygan z Krosna 2017-11-05 07:10:46

Każda porażka kapuścianki i to w takim stylu to miód na moje serce. Teraz czekam z niecierpliwością na komentarz pavlo.

~anonim 2017-11-05 08:20:49

Czy w historii Wólczanki,jest zwycięstwo nad JKS-sem.Jeżeli nie, to jest dobra okazja w następnej kolejce. JKs aktualnie to jedyny chłopiec do bicia. Poza tym można nieżle poprawić bilans bramkowy.Chłopaki nie miejcie litości.

Piter 2017-11-05 08:28:05

DNO TOTALNE DNO W CIEMNYCH KOLORACH WIDZE PRZYSZŁOŚĆ KARPAT TO NIE JEST ZESPÓŁ TYLKO ZBIERANINA JAK SIĘ UTRZYMAJĄ TO BĘDZIE WIELKI SUKCES A MIAŁA BYĆ WALKA O AWANS Z CZYM DO LUDZI TOTALNA PORAŻKA BRAK SŁÓW.

RJA 2017-11-05 10:00:32

Wólczanka pokonała w sezonie 2014/15 JKS 1:0, potem był remis 3:3 oraz 2 porażki.

KKS 2017-11-05 10:29:35

Jeb*ć JKS! Jeb*ć Wólczanke!

Do kks 2017-11-05 11:52:18

Obudził się pijak ,który nawet na meczu nie był co widać na trybunach. Dobrze ,że chociaż paru dziadków macie na krytej bo 50 osób by nie było. Po co zresztą oni grają jak kibiców nie mają. Tylko na pare drużyn chodzicie typu Resovia, Jks,Czarni czy sanocką Stal.Wiocha i tyle.

Do kks 2017-11-05 11:52:19

Czarni !! 2017-11-05 12:02:07

To co Karpaciarze, przegrana boli ?
Brak kultury już jest widoczny ?
Nie szkodzi, jutro przyjedziecie do Jasła beczki toczyć i wam przejdzie :)

miarka się przebrała 2017-11-05 13:07:02

nie bardzo wiem od czego tu zacząć? Gra Karpat to katastrofa!!! Dno!!! Totalna porażka. Gramy bez trenera!! Nie mogę już słuchać, że budujemy drużynę i potrzeba czasu! Fedoruk to dobry były piłkarz, tyle. Jako trener czy inaczej budowniczy jest masakrycznie kiepski. Z dobrego trenera ma tylko zarobki, bo podobno zarabia lepiej niż trenerzy w 1 lidze. Nic nie potrafi! Nie wiem jak to możliwe, że cały czas ktoś to toleruje! Zaproponujcie mu po 1000 za zdobyty punkt! Ciekawe ile zarobi na miesiąc? Gwarantuję, że sam zrezygnuje i to bedzie najlepsze rozwiazanie. A teraz słówko o piłkarzach. Nie ma nikogo kto zasługuje na pochwałę, może poza Krawczykiem który uratował nas kilka razy. cempa... brak słów, mordec katastrofa!!!! On nawet w OKS Markiewicza grzał by ławę. Ucieka od gry, podaje do najbliższego, najczęsciej do tyłu. Czy budowniczy fedoruk tego nie widzi? czy tak mu każe grać. Generalnie nie ma nic! Trenera, drużyny, perspektyw. Żaden z zawodników z pola nie zasługuje na grę na tym poziomie, myślę, że nawet 4 liga to dla nich za wysoko. Czekam teraz z niecierpliwością na list otwarty piłkarzy, raz napisali a teraz jest idealny moment żeby przeprosić kibiców i wypie,,,,ać z tego klubu. Nikt nie zasługuje żeby biegać w koszulce z logo tego klubu!

pavlo&amigo&kks 2017-11-05 16:03:44

My prawdziwi kibice karpat jesteśmy na dobre i złe z ta drużyna i naszą rzeszowsko-przemysko romską rodziną. Toczymy beczki w rafinerii,dmuchamy szkło w hucie i jak nasi ojcowie przykładni towarzysze w latach 50 i 60 postaramy się w najbliższym czasie wyrobić 700% normy żeby nasi wspaniali zawodnicy i szanowny pan trener mieli na czas wypłatę żeby im na żel do włosów starczyło.Apelujemy do władz miasta i wszystkich kibiców,dajcie nam jeszcze więcej kasy na klub bo prezes się może obrazić i przychodźcie toczyć beczki na 5 zmian żeby produkcja i sprzedaż się zwiększała bo tylko to uratuje nas od spadku i upokorzeń po porażkach w 4 lidze z tuczempami czy wisniową. Może zróbmy tez jakiś festyn,zaprośmy zespoły z naszej sico romskiej sceny jak Sandu Ciorba i Don Wasyl i coś zawsze zarobimy. No trza jakos działać kuzyni.

~anonim 2017-11-05 18:40:34

hehe potegi bieszczadzkie kks-y i jks-y

~anonim 2017-11-05 19:01:57

Karpaty ch. ...je ! :)))) Tylko Wólczanka !

xxx 2017-11-05 20:12:22

Karpacianka głowy do góry i jazda trzeba się pozbierać i jeszcze 6 pkt do zrobienia jest