2017-10-30 12:10:29

Klasa O Jarosław. Orzeł Przeworsk wraca na fotel lidera!

(fot. archwium)
Orzeł Przeworsk pokonał Pogón-Sokół Lubaczów 3-0 na wyjeździe i został ponownie liderem klasy O Jarosław. Sanoczanka Święte zaledwie zremisowała z MKS-em Radymno.

Orzeł Przeworsk pokonał Pogoń-Sokół Lubaczów 3-0 po golach Dawida Pigana, Damiana Misiło oraz Edwina Strusia. Dzięki tej wygranej Orzeł wrócił na fotel lidera klasy O Jarosław.

Sanoczanka Święte, która przed tą kolejką była na pierwszym miejscu w tabeli zaledwie zremisowała 2-2 z MKS-em Radymno.

Huragan Gniewczyna uległ na własnym boisku Biało-Czerwonym Kaszyce 2-3 po dramatycznym meczu. Po golach Damiana Demskiego oraz Bartłomieja Woty goście prowadzili już 2-0. Tuż przed przerwą kontaktową bramkę dla Huragana zdobył Michał Piróg. Od 62. minuty gospodarze musieli grać w 10. bo drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Tomasz Tutka. Piętnaście minut przed końcem meczu Huragan doprowadził do wyrównania za sprawą Krzysztofa Mirka. Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do gości. W 86. minucie zwycięską bramkę dla Biało-Czerwonych strzelił Marek Chwastek.