2017-10-29 15:55:28

KS Wiązownica pokonała Głogovię Głogów Młp. Mecze w Ropczycach i Wiśniowej zostały przełożone

(fot. archiwum)
KS Wiązownica pokonała Głogovię Głogów Małopolski i jest 4. w tabeli. Mecze Wisłoka Dębica - Błękitni Ropczyce oraz Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec ze wzgledu na niekorzystne warunki atmosferyczne zostały przełożone na inny termin.

KS Wiązownica objęła prowadzenie w 10. minucie spotkania za sprawą Sebastiana Pawlaka. A już po pół godzinie gry było 2-0. Bramkę dającą dwubramkowe prowadzenie dla gospodarzy strzelił Kacper Rop.

W 37. minucie kontaktową bramkę dla Głogovii Głogów Małopolski zdobył Piotr Krawczyk. Jednak jeszcze przed przerwą KS Wiązownica strzeliła kolejnego gola. Jego autorem był Mateusz Kubas.

Wynik spotkania na 4-1 dla zespołu prowadzonego przez Wałerija Sokolenke ustalił Kacper Rop dwanaście minut przed końcem meczu.

Zespół z Wiązownicy dzięki temu zwycięstwu przesunął się na 4. miejsce w tabeli. Za to podopieczni Macieja Bilińskiego są tuż nad kreską oznaczającą degradację.

Mecze  Błękitni Ropczyce - Wisłoka Dębica oraz Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec ze wzgledu na niekorzystne warunki atmosferyczne zostały przełożone na inny termin. Gdy tylko będzie oficjalna informacja o dacie tych meczów to poinformujemy o tym na naszej stronie.

1-0 Sebastian Pawlak (10)
2-0 Kacper Rop (32)
2-1 Piotr Krawczyk (37)
3-1 Mateusz Kubas (40)
4-1 Kacper Rop (78)