2017-10-24 14:35:23

Klasa O Stalowa Wola. Stal II Stalowa Wola rozstrzelała lidera, zwycięstwo Stali Gorzyce

Sokół Sokolniki sensacyjnie przegrał 0-7 ze Stalą Stalowa Wola, natomiast Stal Gorzyce w takim samym stosunku ograła Rotunde Krzeszów.

Sokół Sokolniki sensacyjnie uległ rezerwom Stali Stalowa Wola 0-7. Do przerwy było 0-2 po golach Kamila Jonkisza i Bartłomieja Wasiluka. W drugiej połowie przyjezdni nie zwolnili tempa i dołozyli pięć bramek. Najpierw Konrad Korczyński w 50. minucie, osiem minut później Mateusz Wójcik. Następnie Korczyński, Wójcik i Jonkisz trafili jeszcze po razie do bramki Sokoła Sokolniki i sensacyjny wynik stał się faktem.

Stal Gorzyce w takim samym stosunku rozprawiła się z Rotundą Krzeszów. Dwóch zawodników gospodarzy popisało się hat-trickiem. Po trzy gole zdobyli Grzegorz Szymanek i Marcin Szeser, a jedną bramkę zdobył Tomasz Świąder.

Trzeci w tabeli Sokół Kamień uległ na wyjeździe Strzelcowi Dąbrowica 1-2. Pierwszą bramkę dla gospodarzy w 56. minucie zdobył Łukasz Rachwał, wyrównał piętnaście minut później Mariusz Socha. Zwycięskiego gola dla Strzelca strzelił Konrad Smykla w 81. minucie meczu.

W innym meczu klasy O Stalowa Wola, Pogoń Leżajsk zremisowała z OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 1-1. Goście objęli prowadzenie diw minuty po przerwie po golu Michała Kułagi, a wyrównał Piotr Bubiłek pięć minut przed końcem.