2017-10-24 13:10:28

Klasa O Rzeszów. Korona Rzeszów z jedenastym zwycięstwem z rzędu

Korona Rzeszów po remisie w pierwszej kolejce zanotowała jedenaście kolejnych zwycięstw i już ma ogromną przewagę na drugim w tabeli Strugiem Tyczyn.

Korona Rzeszów wygrała jedenasty mecz z kolei. Tym razem pokonali Bratek Bratkowice na wyjeździe. Chociaż prowadzenie w tym spotkaniu objęli gospodarze za sprawą trafienia Pawła Czai z 52. minuty meczu. Jednak kwadrans przed końcem meczu Tomasz Zieliński doprowadził do wyrównania. Decydująca bramka padła w doliczonym czasie meczu, a jej autorem ponownie był Zieliński.

Strug Tyczyn pokonał Sokół Sokołów Małopolski 2-0. Dwa trafienia w tym meczu zaliczył Dominik Pikiel, a pod koniec meczu został ukarany drugą zółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

Błażowianka Błażowa nie miała prolemów z pokonaniem Resovii II. Gospodarze wygrali 5-0, dwoma bramkami popisał się Rafał Kanach, a po golu dorzucili Dawid Gwazdacz, Michał Karnas, Dariusz Róg.

W meczu czwartej z piątą ekipą rzeszowskiej okręgówki górą okazali się piłkarze Strumyka Malawa, którzy zdecydowanie wygrali z Błękitem Żołynia 3-0. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Po golu zaliczyli Patryk Baran, Damian Bieda, Bartosz Bereś.