2017-10-23 15:10:45

4 liga: Sokół Sieniawa wciąż liderem, zwycięstwo Rzemieślnika Pilzno, remis Wisłoki Dębica

Sokół Sieniawa wygrał z LKS-em Pisarowce 1-0 i utrzymał fotel lidera 4 ligi podkarpackiej. Rzemieślnik Pilzno też wygrał. Sensacyjnie zakończył się mecz Wisłoki Dębica, która zremisowała z Granicą Stubno 1-1.

Sokół Sieniawa pokonała LKS Pisarowce po bramce Adriana Mołdocha z 67. minuty spotkania. Spotkanie to nie stało na wysokim poziomie, obu ekipom gra się nie kleiła. Jednak podopieczni Marcina Wołowca potrafili zdobyć bramkę i pozostali liderem rozgrywek.

Rzemieślnik Pilzno pokonał na wyjeździe Głogovię Głogów Małopolski po szybkim golu Damiana Wolańskiego z cztartej minuty. Dzięki temu zwycięstwu piłkarze z Pilzna utrzymali się na drugiej lokacie w 4 lidze.

W takim samym stosunku po trzy punkty sięgnęła Polonia Przemyśl, która ograła Wisłok Wiśniowa. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Michał Szapkowski w 30. minucie. Warto dodać, że gospodarze tego meczu mieli rzut karny. Jednak Paweł Piątek nie wykorzystał jedenastki.

Ekoball Stal Sanok pokonał 2-1 KS Wiązownice, mimo że przegrywał od 30. minuty po golu Sebastiana Pawlaka. Jednak bramki Igora Hydzika i Michała Borka odwróciły losy rywalizacji.

Potknięcia KS Wiązownicy nie wykorzystali gracze Wisłoki Dębica, którzy zremisowali z Granicą Stubno 1-1. W 88. minucie Wisłoka miała doskonałą okazję, aby wygrać to spotkanie, jednak Andrzej Wójcik nie wykorzystał rzutu karnego.

Sokół Nisko po golach Marcina Tura, Jacka Maciorowskiego, Wojciecha Tyczyńskiego oraz Krystiana Lebiody pokonał Błękitnych Ropczyce 4-0.

Piast Tuczempy wygrał z  Unią Nowa Sarzyna 3-0. Bramki dla gospodarzy strzelali Bartłomiej Raba, Rafał Noga i Jakub Kloc.

Izolator Boguchwała ograł Igoopol Dębica 3-0. W 8. minucie prowadzenie gospodarzom dał Krzysztof Szymański, po dwudziestu dwóch minutach "Izolacja" prowadziła dwoma bramkami za sprawą Michała Bogacza. Wynik spotkania ustalił Konrad Cupryś pewnie egzekwując rzut karny w 57. minucie meczu.

W ostatnim meczu 13. kolejki 4 ligi podkarpackiej Cosmos Nowotaniec przegrał 1-5 z Wisłokiem Strzyżów. Trzema bramkami w tym meczu popisał się Adrian Szyszka. Ponadto dla gości po jednym trafieniu zanotowali Mateusz Prokop i Damian Grodzicki. Honorowego gola dla Cosmosu zdobył Hubert Kendra.