2017-10-22 14:23:36

Fantastyczna końcówka Karpat Krosno. Patryk Kołodziej dał wygraną z Wisłą Sandomierz w doliczonym czasie!

Radość piłkarzy Karpat Krosno po golu na 3-2 (fot. youtube.com / Tele Krosno)
Karpaty Krosno pokonały Wisłę Sandomierz 3-2 w meczu 13. kolejki III ligi. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 93. minucie Patryk Kołodziej.

Mecz z Wisłą Sandomierz nie był dla podopiecznych Adama Fedoruka łatwym pojedynkiem. Od pierwszych minut przewagę mieli goście, którzy bardzo groźnie atakowali.

Już w 7. minucie gola dla Wisły zobył Marcin Sudy. Na szczeście dla Karpat Krosno jeszcze przed przerwą do wyrównania zdołał doprowadzić Dawid Cempa.

Z kolejnej bramki cieszyli się jednak goście. W 64. minucie do siatki "Karpaciarzy" trafił Arkadiusz Drapsa i gospodarze znów musieli gonić wynik.

W ostatniej minucie spotkania, kiedy już wydawało się, że trzy punkty pojadą do Sandomierza, ponownie przypomniał o sobie Dawid Cempa doprowadzając do wyrówniania.

To jednak nie był koniec emocji. W 93. minucie po rzucie rożnym piłkę głową do siatki skierował Patryk Kołodziej zapewniając ostateczne zwycięstwo Karpatom.

0-1 Marcin Sudy (7)
1-1 Dawid Cempa (45)
1-2 Arkadiusz Drapsa (64)
2-2 Dawid Cempa (90)
3-2 Patryk Kołodziej (90+3)

Karpaty Krosno: Krawczyk - Wawoczny, Kołodziej, Dudek, Świech (67. Nowak), Kuliga, Mordec, Kantor, Białasik (85. Wcisło), Gawle, Cempa.

Wisła Sandomierz: Drzymała - Ziółek, Wilk, Górski, Korona, Piątkowski, Sudy, Nikanowycz (89. Beszczyński), Juda (69. Michalski), Jakóbczyk (58. Piechniak), Drapsa (85. Łata).

Sędziował: Maciej Łamasz (Jarosław).