2017-10-14 17:11:06

Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała u siebie z Podlasiem Biała Podlaska

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska zremisowali 2-2 z Podlasiem Biała Podlaska w meczu 12. kolejki rozgrywek 3 ligi grupy IV.

Zespół prowadzony przez Grzegorza Sitka zaczął wyjątkowo źle. Już w 3. minucie spotkania do siatki trafił Paweł Radziszewski i goście wyszli na prowadzenie.

Wyrównujący gol dla Wólczanki Wólka Pełkińska padł w samej końcówce pierwszej połowy. Chwilę przed przerwą na listę strzelców wpisał się Volodymyr Khorolskyi.

<< Odbierz 10 zł za darmo w Fortunie - bez depozytu! >>

Po zmianie stron miejscowi ruszyli do dalszych ataków i szybko przyniosło to efekty. Prowadzenie Wólczance dał w 50. minucie Marek Gwóźdź.

Ostatnie słowo należało jednak do przyjezdnych. Bramkę na wagę punktu dla Podlasia Biała Podlaska zdobył na pół godziny przed końcem meczu Jarosław Kosieradzki.

0-1 Paweł Radziszewski (3)
1-1 Volodymyr Khorolskyi (45)
2-1 Marek Gwóźdź (50)
2-2 Jarosław Kosieradzki (60)

Wólczanka Wólka Pełkińska (skład wyjściowy): Damian Smoleń - Tomasz Walat, Kacper Wątróbski, Volodymyr Khorolskyi, Krystian Wrona, Damian Baran, Mateusz Kocur, Kamil Hul, Maciej Lech, Marek Gwóźdź, Krzysztof Pietluch.

Podlasie Biała Podlaska (skład wyjściowy): Luka Gugeshashvili - Kamil Pajnowski, Mateusz Konaszewski, Mateusz Łakomy, Karol Buzun, Maciej Wojczuk, Kamil Dmowski, Jarosław Kosieradzki, Paweł Komar, Paweł Radziszewski, Tomasz Cieścieruk.

Sędziował: Przemysław Białacki (Kielce).