2011-07-01 21:07:41

Wojciech Reiman strzelił gola dla Arki Gdynia

Przebywający na testach w pierwszoligowej Arce Gdynia Wojciech Reiman strzelił gola w meczu sparingowym. Arka przegrała z Olimpią Elbląg 2-3.

Wojciech Reiman wpisał się na listę strzelców w 29. minucie sparingowego spotkania Arki z Olimpią Elbląg. Rzeszowianin strzelił gola na 1-1.

22-letni pomocnik Stali wyszedł na boisko w podstawowym składzie i grał przez 45 minut.

Ostatecznie Olimpia pokonała Arkę 3-2. Mecz odbył się w Elblągu.

Reiman przebywa na testach z spadkowiczem z ekstraklasy od ostatniego tygodnia czerwca. Zbiera dobre recencje i bardzo możliwe, że Arka będzie chciała go pozyskać.

źródło: 90minut.pl