2017-10-06 17:35:08

Od 6-0 do 6-4, ale są trzy punkty! JKS Jarosław wygrał ze Spartakusem Daleszyce

JKS wygrał 6-4 ze Spartakusem Daleszyce
JKS Jarosław pokonał Spartakusa Daleszyce 6-4 w pierwszym meczu 11. kolejki 3 ligi gr. IV. Do przerwy jarosławianie prowadzili aż 6-0!

Pierwszy mecz 11. kolejki rozstał rozegrany już w piątek o godzinie 15 z powodu ślubu kapitana Spartakusa Daleszyce Michała Jezierskiego

JKS Jarosław objął prowadzenie w 12. minucie spotkania, a strzelcem pierwszej w tym meczu bramki był Szymon Urbaniak. Ten sam zawodnik podwyzszył prowdzenie miejscowych na 2-0.

W 22. minucie JKS prowadził juz czteroma bramkami po dwoch trafieniach Krzysztofa Zawiślaka. Najpierw w 18. minucie przelobował on Szymona Pietrasa, by chwilę poźniej pięknym uderzeniem zdobyć kolejnego gola.

Chwilę później po strzale zawodnika Spartakusa Daleszyce piłkę ręką dotknął obrońca JKS-u i goście mieli rzut karny. Mateusz Zając jednak obronił jedenastkę egzekwowaną przez Damiana Gila.

Po poł godzinie gry faulowany w polu karnym Spartakusa był Krzysztof Zawiślak. Piłkę ustawioną na 11. metrze na piatą bramkę dla gospodarzy zamienił Bartłomiej Gliniak.

Kamil Stachyra zaledwie dwie minuty później pięknym strzałem w okienko zdobył szóstą bramkę dla JKS-u Jarosław. Do przerwy jarosławianie prowadzili aż sześcioma golami!

Po zmianie stron do zdecydowanych ataków rzucili się piłkarze Spartakusa Daleszyce i juz minutę po wznowieniu gry Bartosz Sot zdobył pierwszą bramkę dla gościu w tym meczu.

W 50. minucie Mateusz Janiec zdobył gola na 2-6. Po uderzeniu z dystansu piłka przeszła pod brzuchem bramkarza gospodarzy. Zaledwie minutę później przyszły nowożeniec Michał Jeziorski strzelił trzecią bramkę dla gości i zrobiło się ciekawie w Jarosławiu.

Później Spartakus Daleszyce dążył do zdobycia kolejnych bramek, ale brakowało im szczęścia. Dopiero w 79. minucie Damian Gil strzelił głową na 4-6 i takim wynikiem zakończył się ten mecz.

1-0 Szymon Urbaniak (12)
2-0 Szymon Urbaniak (15)
3-0 Krzysztof Zawiślak (18)
4-0 Krzysztof Zawiślak (22)
5-0 Bartlomiej Gliniak (29-rzut karny)
6-0 Kamil Stachyra (32)
6-1 Bartosz Sot (46)
6-2 Mateusz Janiec (50)