2017-09-30 17:29:11

Wólczanka Wólka Pełkińska nie dała rady KSZO Ostrowiec

Na zdjęciu z piłką Krzysztof Pietluch, zawodnik Wólczanki Wólka Pełkińska.
Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska przegrali przed własną publicznością z drużyną KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-3.

Goście wyszli na prowadzenie już w 6. minucie spotkania. Piłkę w polu karnym dostał Michał Janik i z bliskiej odległości trafił do siatki.

Minutę przed stratą drugiej bramki podopieczni Grzegorza Sitka powinni dostać rzut karny. Po wrzutce w pole karne piłkę ręką trącił jeden z zawodników KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, ale sędzie tego nie zauważył. Właśnie w kolejnej akcji goście cieszyli się z drugiego gola. Tym razem na listę strzelców wpisał się Łukasz Jamróz.

Wynik spotkania w doliczonym czasie pierwszej połowy ustalił uderzeniem z rzutu wolnego Paweł Czajkowski.

W drugiej połowie Wólczanka Wólka Pełkińska próbowała jeszcze zdobyć choćby honorowego gola, ale tego dnia brakowało jej pomysłu na grę.

W doliczonym czasie gry w zamieszaniu podbramkowym jeden z zawodników KSZO Ostrowiec ponownie dotknął piłki ręką, ale i tym razem gwizdek sędziego milczał i ostatecznie skończyło się 0-3.

0-1 Michał Janik (6)
0-2 Łukasz Jamróz (20)
0-3 Paweł Czajkowski (45+2)