2017-09-23 19:09:26

Niespodzianka w Świdniku. Avia wysoko pokonała Wólczankę Wólka Pełkińska

Avia Świdnik po raz pierwszy w tym sezonie wygrała mecz w lidze. Gospodarze niespodziewanie ograli Wólczankę Wólka Pełkińska.

Avia Świdnik już w 4. minucie powinna objąć prowadzenie, ale Mateusz Olszak źle przyjął piłkę.

Jednak ten sam zawodnik zrehabilitował się po pół godzinie gry i umieścił piłkę w siatce Wólczanki Wólka Pełkińska.

Dwie minuty po przerwie Wojciech Białek zdobył drugą bramkę dla gospodarzy. Strzelec drugiej bramki dla Avii zastąpił w przerwie kontuzjowanego Mateusza Olczaka.

Mecz był toczony w szybkim tempie. Obie ekipy miały swoje szanse, ale skuteczniejsi tego dnia byli gospodarze.

Wynik meczu na 3-0 ustalił Piotr Piekarski w doliczonym czasie gry.

1-0 Mateusz Olszak (32)
2-0 Wojciech Białek (47)
3-0 Piotr Piekarski (90)

Wyniki meczów 9. kolejki:

Komentarze: 17

~anonim 2017-09-23 19:48:04

To co wisiało musiało w końcu spaść i wydaje się że będzie to samo w następnym meczu co tego ze jest defensywa w miarę stabilna jak nie ma napastnika co by bramki strzelał życzę wygranych ale to marnie widać Krzysiek jak do tej pory to klapa

Auuu 2017-09-23 19:53:52

Jaka to niespodzianka !!!!!

~anonim 2017-09-23 19:57:36

No tak avia to chyba 15 rok na tym samym poziomie a Wólka ..........................

wólczan 2017-09-23 20:03:29

no to teraz KSZO a Szwar podobno już dogadany

kibic z w 2017-09-23 20:05:36

Szydełko albo Huzarski to pewne

lysy 2017-09-23 20:08:28

3 -0 to najnizszy wymiar kary z przebiegu gry to powinno byc 6-0 . Wólczanka miala jedną dobrą okazje ale z trodem obronil bramkarz Avii poza tym kilka strzalow na wiwat i ze dwa zamieszania w polu karnym Avii . bramkarz wolczanki i Piekarski z Avii najlepsi na boisku

~anonim 2017-09-23 20:32:45

Kto jest ten szwar

kolo 2017-09-23 20:37:01

Już w ostatnim meczu u siebie było widać że coś nie idzie gra się nie klei ale boże nie ma co płakać RESOVIAu siebie przegrała Stal zremisowała ścisnąć jaja i wygrać u siebie z Kszo Powodzenia

~anonim 2017-09-23 20:59:04

Żeby wygrać to trzeba strzelić bramkę a kto ma to zrobić he

NieŚpimy!!! 2017-09-24 01:02:17

Na chwilę obecną Wólczanka jest pozycje niżej w tabeli. Ma mniej bramek strzelonych od Chełmianki i więcej straconych.

belamy 2017-09-24 10:10:17

Nic dodać nic ująć. Gdzie Ci napinacze z Wólki? Niestety powtarzam. Koniec Wólki przebiega pomału. Teraz czekać jak będą nerwowe ruchy w klubie.

]'/., 2017-09-24 11:06:13

Nie wiem co masz do Drużyny ale się od.....ol cały belamy raz się przegrywa raz wygrywa taka jest piłka i najlepsi przegrywają w takim układzie Resovia też ma nerwowe ruchy bo przegrała u siebie ojjjjjjjjj

wm 2017-09-24 11:29:08

Stojąc na boisku meczu jeszcze nikt nie wygrał za dobrze szło i paru zawodnikom wydaje się ze wystarczy wyjść na murawę i mecz wygrany ale jak cała drużyna nie da z siebie 100% to nic z tego nie będzie i tego brakło z Avią