2017-09-16 17:55:58

Siarka Tarnobrzeg rozbiła MKS Kluczbork

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg odnieśli pewne ligowe zwycięstwo z MKS-em Kluczbork. Podkarpacki zespół wygrał aż 4-0.

Siarka Tarnobrzeg wyszła na prowadzenie w 17. minucie meczu po ładnym uderzeniu Jakuba Księżniakiewicza z rzutu wolnego. Kilka minut później strzałem głową na 2-0 podwyższył Dawid Kubowicz i do przerwy "Siarkowcy" prowadzili dwiema bramkami.

Autorem kolejnego trafienia dla tarnobrzeskiej drużyny był Mateusz Janeczko, który wpisał się na listę strzelców w 73. minucie spotkania. Wynik meczu na 4-0 dla Siarki Tarnobrzeg ustalił w końcówce Kamil Radulj.

1-0 Jakub Księżniakiewicz (17)
2-0 Dawid Kubowicz (25)
3-0 Mateusz Janeczko (73)
4-0 Kamil Radulj (81)

Siarka Tarnobrzeg: Karol Dybowski -  Jan Grzesik, Dawid Kubowicz, Jakub Księżniakiewicz, Piotr Witasik, Michał Dawidowicz (70. Dawid Witkowski), Mateusz Janeczko (76. Kamil Radulj), Grzegorz Płatek, Mateusz Czyżycki, Mateusz Broź (83. Jakub Głaz), Krzysztof Ropski (60. Patryk Mikita).

MKS Kluczbork: Kacper Majchrowski (42. Grzegorz Kleemann) - Tomasz Górkiewicz, Paweł Gierak, Bartosz Brodziński, Eryk Rakowski (46. Marcin Niemczyk), Dominik Kościelniak, Sebastian Deja, Michał Glanowski, Dmytro Fedota (46. Paweł Baraniak), Lucjan Zieliński (46. Miłosz Reisch), Damian Warchoł.

Sędziował: Piotr Łęgosz (Włocławek).
Żółte kartki: Dawidowicz, Witasik - Zieliński, Rakowski.