2017-09-07 17:09:01

Karpaty Krosno ograły Brzozovię Brzozów w Pucharze Polski

Karpaty Krosno ograły Brzozovie Brzozów w II rundzie Okręgowego Pucharu Polski.

Karpaty Krosno objęły prowadzenie w 25. minucie meczu po golu Adriana Nowaka. Trzy minuty później do bramki Brzozovii Brzozów trafił Dawid Kuliga.

Piętnaście minut po zmianie stron bramkę na 0-3 zdobył Mateusz Kantor, a wynik ustalił Grzegorz Gawle w 80. minucie meczu.

BRZOZOVIA BRZOZÓW - KARPATY KROSNO 0-4 (0-2)

~anonim 2017-09-06 21:37:52

W końcu wygrana brawo, teraz po meczu chłopaki chodzie z nami pracownikami rafinerii do roboty toczyć beki.Musicie zarobić na swoją wypłatę i na sponsoring dla innych klubów bo na boisku nie dajecie rady się utrzymać w 3 lidze

kajtek 2017-09-06 23:13:17

ale mi to atrakcja patrzcie to partyzanci zrobili w pisarowcami

(nie)kumaty 2017-09-07 10:23:41

Jak już to Brzozovię marne redaktorzyny.

bum2 2017-09-07 11:20:04

sukces odtrąbiony!!! teraz można znowu w lidze z 3 razy przegrać i dalej budować zespół

pavlo 2017-09-07 11:34:23

Dziękujemy piłkarzom za ten sukces,efekty toczenia beczek na 6 zmian juz widać,teraz tylko przegrywać w lidze po 3:0 i już jest extra. Widać twardą rękę prezesa ,awans juz blisko bo drużyna widać że zbudowana.