2017-09-04 10:09:30

Klasa O Krosno. Kotwica Korczyna nowym liderem, porażka Czarnych Jasło

Kotwica Korczyna pokonała Grabowianke Grabówka i wobec porażki Partyzanta Targowiska z Naftą Jedlicze zajęła fotel lidera. Sensacyjnie zakończył się mecz LKS Skołoszyn z Czarnymi Jasło.

Kotwica Korczyna pokonała na wyjeździe Grabowiankę Grabówka 5-2, chociaż do 90. minuty był remis. W 11. Dawid Zych dał prowadzenie Kotwicy, a drugą bramkę po pół godzinie gry strzelił Grzegorz Rogalski.

Grabowianka Grabówka odpowiedziała jednym trafieniem przed przerwą Mateusza Myćki, a do remisu doprowadził Bartłomiej Rakoczy w 85. minucie.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem Kotwica zdobyła trzy bramki. Najpierw Kacper Białogłowicz wyprowadził gości na prowadzenie a następnie na listę strzelców wpisali się Marcin Balawajder i Dawid Zych.

Partyzant Targowiska przegrał z Naftą Jedliczę. W środku tygodnia w Nafcie nastąpiła zmiana trenera i Lecha Czaje zastąpił Mariusz Stawarz.

Zadziałał "efekt nowej miotły" i "Nafciarze" po golach Bartosza Subika i Filipa Gierlickiego wygrali 2-0.

Czarni Jasło sensacyjnie przegrali z LKS Skołoszyn 1-2, mimo że do 70. minuty prowadzili 1-0 po golu Bartosza Szopy.

Jednak w 70. minucie do remisu doprowadził Jacek Kaszycki, a następnie Mariusz Kuczaba zdobył zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry.

0-1 Dawid Zych (11)
0-2 Grzegorz Rogalski (30)
1-2 Mateusz Myćka (44)
2-2 Bartłomiej Rakoczy (85)
2-3 Kacper Białogłowicz (90)
2-4 Marcin Balawajder (90+2)
2-5 Dawid Zych (90+3)