2017-09-03 23:09:19

Klasa O Jarosław. Zwycięstwo Orła Przeworsk, MKS Kańczuga straciła punkty

facebook.com/mksorzelprzeworsk
Orzeł Przeworsk wygrał z Biało-czerwonymi Kaszyce 1-0. MKS Kańczuga straciła punkty z Sanem Hurko-Hureczko.

Orzeł Przeworsk wygrał 1-0 z Biało-Czerwonymi Kaszyce. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Maciej Tworzydło w 25. minucie z rzutu karnego.

W innym meczu MKS Kańczuga zremisowała z Sanem Hurko-Hureczko 3-3. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Grzegorz Podstolak, a jedno trafienie dołożył Wojciech Majkutowski.

Z kolei dla Sanu gole zdobyli Paweł Kijanka, Andrzej Danielak i Arkadiusz Gosa.

Start Pruchnik pokonał Motor Grochowce 1-0 po golu Macieja Miklasza z rzutu karnego w 89. minucie.

0-1 Maciej Tworzydło (25)