2017-09-03 23:09:11

Klasa O Dębica. Trzy punkty Victorii Czermin, Sokół pokonał Olchovię

Victoria Czermin pokonała Wilge Widełke 3-0 w meczu wyjazdowym. Z kolei Sokół Kolbuszowa Dolna w meczu na szczycie poknał Olchovię Olchową. Sensacyjnie zakończył się mecz Stali II Mielec, którzy zostali rozgromieni przez Lechię Sędziszów.

Victoria Czermin pokonała Wilde Widełke 3-0 w meczu wyjazdowym klasy okręgowej Dębica. Wszystkie bramki padły po przerwie.

Jakub Trzpis pojawił się po zmianie stron i miał udział przy wszystkich golach. Najpierw dograł piłkę do Kamila Kłosa w 73. minucie meczu. Trzy minuty później Trzpis sam umieścił piłkę w siatce a ostatni gol padł w samej końcówce meczu za sprawą Trzpisa.

W innym meczu Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał na wyjeździe Olchovię Olchowa 4-3.

Olchovia dwukrotnie prowadziała w tym spotkaniu. Najpierw 2-1, później 3-2 by ostatecznie przegrać 3-4. Dwie bramki z rzutów wolnych zdobył Andri Khoptovyi

Sensacyjnie zakończył się mecz rezerw Stali II Mielec. Rezerwy Stali przegrały u siebie z Lechią Sędziszów 1-5.

W 30. minucie Kamil Potwora dał prowazdenie Lechii, a dwie minuty później Jakub Makuch zdobył drugą bramkę dla drużyny z Sędziszowa. Po zmianie stron drugą bramkę dla przyjezdnych strzelił Kamil Powtora, tym razem pewnie egzekwując rzut karny.

Po nieco ponad piętnastu minutach drugiej połowy Angeł Granczow zdobył honorową bramkę dla gospodarzy. W 66. minucie Makuch strzelił drugiego swojego gola, a czwartego "Lechitów". Wynik spotkania ustalił Fabian Tatarski w doliczonym czasie gry.

0-1 Kamil Kłos (73)
0-2 Jakub Trzpis (76)
0-3 Jakub Trzpis (87)