2017-09-03 22:09:35

Ekoball Stal Sanok ograła Cosmos Nowotaniec w derbach powiatu

Ekoball Stal Sanok pokonała Cosmos Nowotaniec 2-1 w derbach powiatu w 4 lidze podkarpackiej. Bartosz Sieradzki zagrał na nosie swojemu ojcu, Januszowi Sieradzkiemu.

Ekoball Stal Sanok objęła prowadzenie w 29. minucie spotkania za sprawą Bartosza Sieradzkiego. Wykorzystał on dokładne podanie Mateusza Borka.

Cosmos Nowotaniec wyrównał pięć minut po przerwie. Sebastian Suszko pewnie wykorzystał rzut karny.

Stal Sanok potrzebowała jedynie sześciu minut, by ponownie objąć prowadzenie. Rzut karny tym razem dla gości wykorzystał Konrad Kaczmarski i mecz zakończył się zwycięstwem Stali Sanok
0-1 Bartosz Sieradzki (29)
1-1 Sebastian Suszko (50-rzut karny)
1-2 Konrad Kaczmarski (56-rzut karny)