2017-09-03 22:02:12

Chełmianka Chełm z Wólczanką Wólka Pełkińska na remis. Volodymyr Khorolskyi ratuje punkt

Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała z Chełmianką Chełm 1-1, dzięki bramce Volodymyrowa Khorolskyiego w doliczonym czasie gry.

Po piętnastu minutach gry Chełmianka Chełm była bliska zdobycia bramki ale Mateusz Kompanicki minimalni chybił z rzutu wolnego.

Wólczanka Wólka Pełkińska najgroźniejszą sytuacje stworzyła w 25. minucie meczu, kiedy to Patryk Szewc wdarł się w pole karne ale jego strzał obronił bramkarz gospodarzy.

Do przerwy jednak nie oglądaliśmy bramek przy ul. 1 Pułku Szwoleżerów w Chełmie w starciu beniaminków 3 ligi gr. IV.

Po trzynastu minutach drugiej połowy Przemysław Banaszak wszedł w pole karne i został sfaulowany przez Krystiana Wronę. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Aleksiej Prytuliak, ale przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką Damiana Smolenia.

W 66. minucie Chełmianka Chełm objęła prowadzenie po golu Przemysława Banszaka, który oddał strzał nie do obrony z 20 metrów przed bramką.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się minimalnym zwycięstwem gospodarzy Mateusz Kocur zdecydował się na indywidualną akcję. Minął dwóch zawodników Chełmianki i wystawił piłkę Volodymyrowi Khorolskyiemu, który dopełnił formalnosći.

1-0 Przemysław Banaszak (66)
1-1 Volodymyr Khorolskyi (90)