2017-09-02 19:03:24

Rzemieślnik Pilzno ograł Błękitnych Ropczyce

Rzemieślnik Pilzno pokonał Błękitnych Ropczyce na wyjeździe 2-1 w 6. kolejce 4 ligi podkarpackiej.

Rzemieślnik Pilzno objał prowadzenie w 22. minucie za sprawą Adriana Chłonia.

Zaledwie dziewięć minut później Błękitni Ropczyce grali w 10 po czerwonej kartce dla Mariusza Wiktora.

W 60. minucie siły na boisku zostały wyrównane bo czerwony "kartonik" ujrzał Mateusz Nalepka.

Pięć minut później było 1-1. Wyrównującą bramkę strzelił Piotr Kozioł.

Jednak mecz zakończył się zwycięstwem gości z Pilzna. Gola na wagę trzech punktów strzelił Damian Wolański w 72. minucie spotkania.

0-1 Adrian Chłoń (22)
1-1 PIotr Kozioł (65)
1-2 Damian Wolański (72)